Centrum, ul. Kubiny. Mieszkaniec Świętochłowic chciał wysadzić budynek. Odkręcił butle z gazem!

Chwile grozy przeżyli mieszkańcy jednej z kamienic przy ul. Kubiny w Świętochłowicach. Jak podawała stacja RMF FM, jeden z mieszkańców tej ulicy groził wysadzeniem budynku. Doszło do ewakuacji mieszkańców budynku! Doszło już do zatrzymania tego człowieka!

Kubiny

Stacja RMF napisała, że 17 osób ewakuowano z jednego z budynków wielorodzinnych w Świętochłowicach przy ulicy Kubiny w centrum miasta, w pobliżu targgowiska. Jeden z lokatorów - 33-letni mężczyzna - miał zabarykadować się w mieszkaniu, miał też odkręcić butle z gazem. Grozi wysadzeniem budynku.

Te informacje potwierdziła sierż. szt. Paulina WIERZBOWSKA - oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach. Do zdarzenia doszło rzeczywiście w jednej z kamienic znajdujących się przy ul. Kubiny. Zgłoszenie zostało przyjęte przez numer alarmowy 112. Na miejscu w tej chwili są policyjni negocjatorzy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, ponadto obecna jest Straż Pożarna oraz pozostałe służby.

Aktualizacja:

Radio Zet podało, że mężczyzna został zatrzymany: W Świętochłowicach policja około cztery godziny negocjowała z mężczyzną, który zabarykadował się w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego przy ulicy Kubiny. Do akcji wkroczyli antyterroryści. Lokatora zatrzymano. Mieszkańcy ewakuowani z budynku będą mogli wkrótce wrócić do swoich mieszkań.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl...

czytaj więcej:

Zlikwidowano kolejną metę w Świętochłowicach Mieszkaniec miasta handlował lewym alkoholem

Zlikwidowano kolejną „metę” w Świętochłowicach

Zatrzymanie pijanego kierowcy Katowice 1

Małżeństwo policjantów ze Świętochłowic zatrzymało pijanego

Pożar szkolna świętochłowice

Pożar mieszkania przy ulicy Szkolnej - ewakuowano 10 osób

Świętochłowice drogówka

Nielegalna przejażdżka… karawanem

60 678933 g

Policjanci ze Świętochłowic szukają złodzieja konsoli gier!

Alter2

Okradli browar tuż obok Świętochłowic. Rozpoznajesz auto?

Fot Katowice Airport

Co się dzieje na lotnisku w Pyrzowicach? Awaria czy wypadek?