Cyprian

Młody Herakles MMA mieszka i trenuje w Świętochłowicach!

Nasze miasto zaczyna wyrastać na enklawę młodych zawodników, którzy odnoszą coraz to więcej sukcesów w sportach sztuk walki. Jednym z największych w ostatnim czasie jest sukces młodego, bo 18-letniego zawodnika MMA Cypriana Wieczorka, który otrzymał kilka dni temu statuetkę i tytuł Amatorskiego Heraklesa MMA za rok 2020.

Trzeba przypomnieć, że to nie pierwsza taka statuetka w karierze Cypriana Wieczorka. Po raz pierwszy otrzymał te wyróżnienie za rok 2019. Jego trenerem jest Krzysztof Kiełkowski - również świętochłowiczanin. Młody zawodnik już od ponad 4 lat trenuje z olbrzymimi sukcesami właśnie MMA.

Utytułowanego już w kraju świętochłowiczanina gościł dziś prezydent Świętochłowic Daniel Beger, który wręczył okolicznościowy puchar za szczególne osiągnięcia sportowe. Prezydent stwierdził, że cechy charakteru Cypriana, takie jak skromność, rozsądność, nieustępliwość, mogą się w ciągu najbliższych lat przełożyć na wielki sukces w zawodowym MMA.

1️⃣8️⃣ lat 2️⃣ nagrody Heraklesy w kat. "Amatorski zawodnik MMA" 6️⃣2️⃣ walki wygrane w amatorskim MMA Do tego należy...

Opublikowany przez Daniela Beger - Prezydenta Świętochłowica Środa, 17 lutego 2021

czytaj dyskusję

Polecamy: