EKSPLOZJA KOLORÓW 2021 w Świętochłowicach na Skałce! Czy jesteś już przygotowany?

Po raz kolejny mieszkańcy Świętochłowic będą mogli wziąć udział w tej kolorowej imprezie. Podobnie, jak w latach poprzednich - odbędzie się na Skałce. Czas przygotować się na wielkie kolorowanie, bo to już dzisiaj!

69860096 2523537851038010 8348155618594390016 n

Ta impreza odbędzie się już dzisiaj - w sobotę 12 czerwca, pomiędzy godz. 14:00 a 18:00 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Skałka. Na miejscu atrakcji nie zabraknie. Będą to m.in. konkursy, a w nich do wygrania kolory holi, które są stosowane w trakcie tej imprezy.

Czym jest Eksplozja Kolorów?

To popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia - czytamy w informacji podanej na profilu specjalnie stworzonego na Facebook'u wydarzenia.

Kolory Holi to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego organizatorzy przypominają, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów innych niż "Kolory Holi". Kolory łatwo zmywają się ze skóry i ubrań!

Fot. Eksplozjakolorów (FB)