Dobra informacja dla kibiców Ruchu ze Świętochłowic. Można kupić bilety na sobotni mecz w Chorzowie

Ruch

Po wielu miesiącach przerwy kibice Ruchu ze Świętochłowic znów mogą dopingować swoją drużynę z trybun stadionu przy Cichej 6. Klub otrzymał zgodę na organizację imprezy masowej podczas meczu z ROW Rybnik, 15 maja 2021 r., i uruchomił sprzedaż biletów na to spotkanie.

Sprzedaż wejściówek na mecz Ruch Chorzów – ROW Rybnik ruszyła w czwartek, 13 maja, o godz. 10.00. Prowadzona jest wyłącznie przez internet, a dostępna pula biletów jest ograniczona. Wejście na mecz mają zapewnione kibice, którzy zakupili karnety na domowe spotkania Ruchu.

Karnetowiczu, zwolnij miejsce!

- Karnetowiczów, którzy z różnych względów nie będą mogli pojawić się w sobotę na Cichej, zachęcamy do zwalniania swoich miejsc. Dzięki temu inni kibice będą mogli je zająć i z trybun dopingować „Niebieskich”. Brak informacji sprawi, że miejsce się „zmarnuje” – podkreśla klub.

Zgłoszenia o zwolnieniu miejsc należy kierować na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl. W mailu trzeba podać imię, nazwisko i PESEL (lub numer karty kibica) osoby zwalniającej miejsce. Jak podkreśla klub karnetowicze, którzy zwolnią swoje miejsca, otrzymają darmowy dostęp do transmisji z meczu. Miejsca na stadionie można zwalniać do piątku, do godz. 20:00.

Możliwe jest także wskazanie osoby, która otrzyma możliwość zakupu biletu na zwolnione miejsce – tłumaczy klub i dodaje, że jest to standardową procedurą w klubach zachodniej Europy. Jak to zrobić?

  • posiadacz karnetu, chętny do odstąpienia swojego miejsca, wysyła maila na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl, z wyznaczeniem osoby, która otrzyma możliwość zakupu wejściówki podając jej imię, nazwisko numer PESEL (w przypadku osoby z zagranicy numer dokumentu tożsamości).
  • osoba wskazana w mailu powinna stawić się do dnia przed meczem (piątek) w Strefie Kibica w celu zakupu biletu, podając imię i nazwisko Karnetowicza, który odstąpił miejsce.

Zakupiony bilet obowiązuje na sektor, na jaki karnetowicz ma wykupiony abonament.

fot. Ruch Chorzów (FB)