Dobra informacja dla kibiców Ruchu ze Świętochłowic. Można kupić bilety na sobotni mecz w Chorzowie

Ruch

Po wielu miesiącach przerwy kibice Ruchu ze Świętochłowic znów mogą dopingować swoją drużynę z trybun stadionu przy Cichej 6. Klub otrzymał zgodę na organizację imprezy masowej podczas meczu z ROW Rybnik, 15 maja 2021 r., i uruchomił sprzedaż biletów na to spotkanie.

Sprzedaż wejściówek na mecz Ruch Chorzów – ROW Rybnik ruszyła w czwartek, 13 maja, o godz. 10.00. Prowadzona jest wyłącznie przez internet, a dostępna pula biletów jest ograniczona. Wejście na mecz mają zapewnione kibice, którzy zakupili karnety na domowe spotkania Ruchu.

Karnetowiczu, zwolnij miejsce!

- Karnetowiczów, którzy z różnych względów nie będą mogli pojawić się w sobotę na Cichej, zachęcamy do zwalniania swoich miejsc. Dzięki temu inni kibice będą mogli je zająć i z trybun dopingować „Niebieskich”. Brak informacji sprawi, że miejsce się „zmarnuje” – podkreśla klub.

Zgłoszenia o zwolnieniu miejsc należy kierować na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl. W mailu trzeba podać imię, nazwisko i PESEL (lub numer karty kibica) osoby zwalniającej miejsce. Jak podkreśla klub karnetowicze, którzy zwolnią swoje miejsca, otrzymają darmowy dostęp do transmisji z meczu. Miejsca na stadionie można zwalniać do piątku, do godz. 20:00.

Możliwe jest także wskazanie osoby, która otrzyma możliwość zakupu biletu na zwolnione miejsce – tłumaczy klub i dodaje, że jest to standardową procedurą w klubach zachodniej Europy. Jak to zrobić?

  • posiadacz karnetu, chętny do odstąpienia swojego miejsca, wysyła maila na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl, z wyznaczeniem osoby, która otrzyma możliwość zakupu wejściówki podając jej imię, nazwisko numer PESEL (w przypadku osoby z zagranicy numer dokumentu tożsamości).
  • osoba wskazana w mailu powinna stawić się do dnia przed meczem (piątek) w Strefie Kibica w celu zakupu biletu, podając imię i nazwisko Karnetowicza, który odstąpił miejsce.

Zakupiony bilet obowiązuje na sektor, na jaki karnetowicz ma wykupiony abonament.

fot. Ruch Chorzów (FB)

czytaj więcej:

Skałka świętochłowice multisportowa nawierzchnia 2

W Lipinach i na Skałce intensywne prace przed zimową przerwą

Puchar par harendarczyk 1

Miniżużel: Świętochłowiczanin na podium w Pucharze Par

Śląsk Świętochłowice MRKS Czechowice Dziedzice

Zabrzeg nie był gościnny dla drużyny ze Świętochłowic

Ms sztafet ss

Stadion Śląski szczęśliwy dla polskich...

Mecz

Jedni odpoczywają, drudzy walczą

Attachment1

Skałka obok podium

27dd7cddd3c2da4d8b388b00e3c63c22 XL

Pracowity weekend szczypiornistek