Oprawca

Domowy oprawca ze Świętochłowic odpowie za znęcanie się nad partnerką!

Policjanci ze Świętochłowic zatrzymali 24-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna odpowie za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją partnerką. Za przestępstwo, którego się dopuścił może trafić za kraty nawet na 5 lat.

Przemoc domową stwierdzili świętochłowiccy dzielnicowi podczas rutynowej kontroli u jednej z rodzin w naszym mieście. Zauważyli u lokatorki mieszkania zasinienie wokół oka, a ta postanowiła przerwać milczenie.

- W rozmowie z policjantami kobieta postanowiła przerwać milczenie. Poinformowała mundurowych, że jej partner od blisko roku znęca się nad nią fizycznie i psychicznie, a dzień wcześniej po raz kolejny poszarpał ją i uderzył – czytamy w policyjnym komunikacie.

Domowy oprawca, zaskoczony takim obrotem sprawy, został zatrzymany przez dzielnicowych i trafił do policyjnego aresztu. 24-latek ze Świętochłowic usłyszał już zarzut znęcania się nad swoją partnerką i może trafić za kraty nawet na 5 lat. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym nadzorem. Musi również opuścić wspólne mieszkanie i ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

fot. KMP w Świętochłowicach

czytaj dyskusję

Polecamy: