Dzielnicowi ze Świętochłowic spisali się na medal! Zobacz, jak podziękowali im mieszkańcy

Kmp

Do Komendy Miejskiej w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania dla dzielnicowych od jednej z mieszkanek naszego miasta. W liście znalazły się słowa uznania za pomoc w rozwiązaniu problemów. To już kolejna taka sytuacja, gdy mieszkańcy dziękują świętochłowickim policjantom za ich pomoc i zaangażowanie.

Strona internetowa Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach informuje, że do Komendy Miejskiej w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania dla dzielnicowych od jednej z mieszkanek naszego miasta. W liście znalazły się słowa uznania za pomoc w rozwiązaniu problemów. W imieniu swoim i córki wyraziła wdzięczność mł. asp. Patrykowi Klekot oraz st. sierż. Dawidowi Lewickiemu za ich zaangażowanie i profesjonalizm podczas przeprowadzanej interwencji, o której jednak nie chciała pisać w liście.

Postawa mundurowych zapewniła w mieszkankach poczucie bezpieczeństwa i zaufania do organów ścigania oraz zmotywowała do podjęcia decyzji zmierzających do poprawy sytuacji życiowej.


Policjanci na co dzień spotykają się z różnymi sprawami. Do każdej starają się podchodzić indywidualnie, aby zrozumieć społeczeństwo. Jednym z ogniw łączących Policję ze społeczeństwem są dzielnicowi, którzy są swoistymi mediatorami w konfliktach społecznych. W tym przypadku świętochłowiccy dzielnicowi spisali się na medal - czytamy na stronie KMP Świętochłowice.


czytaj więcej:

Policja narkotyki

Trzymał marihuanę w skarpecie. Zgarnęli go w Chropaczowie

60 678933 g

Policjanci ze Świętochłowic szukają złodzieja konsoli gier!

60 670803

Niedoszły piroman ze Świętochłowic został aresztowany

60 667868 g

Zdemolował blok na Wzgórzu i robił sobie selfie?

60 662566

5 lat więzienia grozi złodziejowi prętów ze Świętochłowic

Fot Katowice Airport

Co się dzieje na lotnisku w Pyrzowicach? Awaria czy wypadek?

Policja wyłączy stare numery telefonów

Policja wyłącza stare numery telefonów. Przestaną działać!