Dzielnicowi ze Świętochłowic spisali się na medal! Zobacz, jak podziękowali im mieszkańcy

Do Komendy Miejskiej w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania dla dzielnicowych od jednej z mieszkanek naszego miasta. W liście znalazły się słowa uznania za pomoc w rozwiązaniu problemów. To już kolejna taka sytuacja, gdy mieszkańcy dziękują świętochłowickim policjantom za ich pomoc i zaangażowanie.

Kmp

Strona internetowa Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach informuje, że do Komendy Miejskiej w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania dla dzielnicowych od jednej z mieszkanek naszego miasta. W liście znalazły się słowa uznania za pomoc w rozwiązaniu problemów. W imieniu swoim i córki wyraziła wdzięczność mł. asp. Patrykowi Klekot oraz st. sierż. Dawidowi Lewickiemu za ich zaangażowanie i profesjonalizm podczas przeprowadzanej interwencji, o której jednak nie chciała pisać w liście.

Postawa mundurowych zapewniła w mieszkankach poczucie bezpieczeństwa i zaufania do organów ścigania oraz zmotywowała do podjęcia decyzji zmierzających do poprawy sytuacji życiowej.


Policjanci na co dzień spotykają się z różnymi sprawami. Do każdej starają się podchodzić indywidualnie, aby zrozumieć społeczeństwo. Jednym z ogniw łączących Policję ze społeczeństwem są dzielnicowi, którzy są swoistymi mediatorami w konfliktach społecznych. W tym przypadku świętochłowiccy dzielnicowi spisali się na medal - czytamy na stronie KMP Świętochłowice.


czytaj więcej:

Poszukiwani sprawcy rozboju Pochodzą chyba ze Świętochłowic

Poszukiwani sprawcy rozboju. Pochodzą chyba ze Świętochłowic

Zatrzymano pedofila ze Świętochłowic 1

W Świętochłowicach zatrzymano podejrzanego o pedofilię

Łowcy Pedofili

Kolejny pedofil uchwycony w Świętochłowicach

Wypadek ul Bytomska Świętochłowice

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Świętochłowicach

60 686761

Kontrole Policji. Kto łamie obostrzenia, będzie ukarany!

Złodziej katalizatora

Nocą zaczaił się na katalizator. Przyłapali go policjanci

Banknoty z PRL

Gruzini okradli mieszkanie w Świętochłowicach. Mieli pecha!