Dzień Matki z Radiem Silesia na Dwóch Wieżach

Dwie wieże

To kolejne wydarzenie, które będzie mogło odbyć się z udziałem publiczności. Na terenie obiektu "Dwie Wieże" na Zgodzie odbędzie się specjalny koncert z okazji Dnia Matki. Ilość wejściówek jest ograniczona, dlatego - kto pierwszy, ten lepszy!

Już 6 czerwca 2021 roku odbędzie się konceert "Dzień Matki z Radiem Silesia". Zachowując wszelkie środki ostrożności w końcu się widzimy i bawimy razem! Wieże KWK Polska w Świętochłowicach i najlepsza muzyka. Wystąpią: autor hitu roku Szlag Listy Grzegorz Szromik, zespół Dynamic i świętujący 30 lecie pracy artystycznej Mirosław Szołtysek.

Ilość miejsc ograniczona jest do 150 osób. Kto pierwszy ten lepszy (wejście na koncert nie wcześniej niż godzinę przed rozpoczęciem). Bilety w cenie 25 zł są do zakupienia w sekretariacie Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Informacje można uzyskać pod numerem tel.: 32 354 21 60 lub 515 182 275. Impreza odbędzie się na świeżym powietrzu, dlatego organizator prosi zainteresowanych o dostosowanie się do warunków atmosferycznych.

Koncert Dzień Matki z Radiem Silesia
Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach

czytaj więcej: