Emocje na Zubrzyckiego

W poniedziałkowe popołudnie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Zubrzyckiego doszło do emocjonującego meczu piłki ręcznej. Młodziczki MUKS Skałka – Śląsk podejmowały w meczu ligowym swoje rówieśniczki z Pogoni 1945 Zabrze.

Emocje

Wydawało się, że gospodynie są faworytkami i odniosą łatwe zwycięstwo, gdy tymczasem musiały na nie solidnie zapracować. Szczególnie zacięta była pierwsza połowa, która „Skałka” wygrała różnicą jednej bramki. Po przerwie gospodynie zmobilizowały się jeszcze bardziej, zagrały solidniej w obronie i skuteczniej w ataku, powiększając prowadzenie. Skutecznością wyróżniła się Julia Grzesista, która zdobyła dziewięć bramek. Ostatecznie podopieczne Andrzeja Gajczewskiego wygrały to spotkanie 32:28.

MUKS Skałka-Śląsk – Pogoń 1945 Zabrze 32:28 (15:14)

MUKS: Nicola Muras 1 bramka, Nicola Nowak – Oliwia Drzewiecka, Vanessa Grzegorczyk, Julia Grzesista 9, Vanessa Gudyka, Lilianna Henisz, Magdalena Jabłońska 3, Wiktoria Nowak 2, Kilnga Nycek 2, Nikola Trocer 6, Karolina Sarapata, Julia Ulijarczyk 4, Wiktoria Wasilke 5.

czytaj więcej:

Taekwon Do Świętochłowice

Sukces młodych wojowników ze Świętochłowic

MKS Śląsk Świętochłowice kontra GKS Gwarek

Piłka nożna: mecz o mistrzostwo Zina IV ligi grupy śląskiej

Boisko Orlik na Skałce

Boiska do piłki nożnej, siatkówki i kosza w Świętochłowicach

Myszków

Koncert Śląska Demarko na wyjeździe. W...

Porażka po karnych

Porażka po karnych

Mlodziczki

Młodziczki powalczą o finały

13b5e0deaf19b06816d21e67ad4e211c XL

Częściej na wozie