„Film(l)ove”. Halina Mlynkova w Świętochłowicach

W niedzielę, 16 października 2022 r., w Świętochłowicach wystąpi Halina Mlynkowa. Wokalistka zaprezentuje swój najnowszy program z albumu „Film(l)ove”.

fot. FB/Halina Mlynkova
Halina Mlynkova

Trasa „Film(l)ove” zapowiada najnowszy album Haliny Mlynkovej pod tym samym tytułem. Pierwszy koncert obędzie się 16 października 2022 r., o godz. 19.00 w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Część dochodu z koncertu zostanie przekazana na rzecz Hospicjum Cordis. Później artystka wystąpi m.in. w Cieszynie, Stargardzie Szczecińskim, Warszawie i Jeleniej Górze.

- Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które "gdzieś już kiedyś słyszeliście". Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film...i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści – mówi Halina Mlynkova.

Nowy album artystki to jej interpretacje popularnych, polskich utworów filmowych. Zapowiada go singiel „Dwa serduszka” – to utwór znany z filmu „Zimna wojna” i mariaż niezwykłego świata fortepianu, kwartetu smyczkowego i wysublimowanej elektroniki.

Farby i pędzle

Może Cię zainteresować:

Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach organizuje Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży

Autor: Redakcja NGS24

29/09/2022

Świętochłowice Spacer literacki

Może Cię zainteresować:

Spacer literacki w Świętochłowicach

Autor: Redakcja NGS24

28/09/2022