Gdyby "Ściganego" kręcono w Świonach... Poszukiwany czterema listami gończymi 25-latek ze Świętochłowic ukrywał się przez rok przed policją

Świętochłowicka policja poinformowała o swoim sukcesie. Zatrzymano 25-letniego mężczyznę, który skutecznie przez rok ukrywał się przed organami ścigania, mając na koncie aż 4 listy gończe.

Policja swietochlowice

25-letni świętochłowiczanin od roku ukrywał się przed organami ścigania. Rudzki i starachowicki sąd wydał za mężczyzną aż cztery listy gończe. Świętochłowiccy policjanci ustalili miejsce jego pobytu i zatrzymali go.

  Policjanci z wydziału prewencji świętochłowickiej komendy otrzymali informację od dyżurnego o prawdopodobnym miejscu przebywania pewnego poszukiwanego. Po przyjeździe pod wskazany adres zastali mężczyznę, którego wylegitymowali. Okazało się, że 25-letni mieszkaniec Świętochłowic ukrywa się od ponad roku przed organami ścigania.

  Był on poszukiwany za:

  • włamania,
  • oszustwa,
  • niealimentację.

  Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej i Starachowicach wydał za nim aż 6 postanowień poszukiwawczych, w tym 4 listy gończe. Za popełnione przestępstwa oraz wykroczenia najbliższe 28 miesięcy spędzi teraz w więziennej celi.

  Policjanci ze Świętochłowic uratowali 90 latka

  Może Cię zainteresować:

  Policjanci ze Świętochłowic uratowali dziewięćdziesięciolatka

  Autor: Redakcja NGS24

  22/11/2023

  Uciekał z alkoholem Złapał go policjant po służbie

  Może Cię zainteresować:

  Uciekał z dwoma butelkami alkoholu. Złapał go policjant po służbie

  Autor: Redakcja NGS24

  20/11/2023

  Pogryzł sąsiadów i napadł na policjantów

  Może Cię zainteresować:

  Pogryzł sąsiadów i napadł na policjantów. Atak szału w Świętochłowicach

  Autor: Redakcja NGS24

  25/10/2023