Groził partnerce śmiercią. Zatrzymano domowego oprawcę ze Świętochłowic

Policjanci ze Świętochłowic zatrzymali 28-letniego mieszkańca naszego miasta, który znęcał się nad swoją partnerką. Kobieta przerwała milczenie, gdy mężczyzna zagroził jej śmiercią.

Przemoc

Gdy świętochłowicka policja otrzymała zgłoszenie o pobiciu kobiety w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta na miejsce niezwłocznie udał się patrol mundurowych. Na miejscu policjanci zastali roztrzęsioną kobietę.

- Świętochłowiczanka poinformowała stróżów prawa, że jej parter wywołał awanturę, podczas której uderzył ją w twarz, a następnie uciekł. Policjanci ustalili jednocześnie, że mężczyzna znęca się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną. Kiedy 28-latek zagroził jej śmiercią, kobieta w końcu postanowiła przerwać milczenie – czytamy w komunikacie policji.

Wychodząc z mieszkania funkcjonariusze natknęli się na domowego oprawcę. Mężczyzna został zatrzymany, a po przeprowadzonym badaniu trzeźwości okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu. Przedstawiono mu zarzut znęcania się nad partnerką, a za to przestępstwo może trafić za kraty nawet na 5 lat. 28-latek został objęty policyjnym dozorem, a prokurator zakazał mu kontaktów z pokrzywdzoną.

fot. pixabay.com

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

240602771 229015285897530 977149597757785243 n

W Lipinach przecierają oczy ze zdumienia. Zniknęło klepisko!

Muzeum Powstań Śląskich

Poznaj historię Powstań Śląskich w Świętochłowickim Muzeum!

Lipiny chorzowska 99

Kamienica w Lipinach znakomicie prezentuje się po remoncie!

Dzikie wysypisko Świętochłowice

W Polsce likwiduje się 12,5 tys. dzikich wysypisk rocznie