Informacje

Informacje

Zaprojektuj „Skałkę” – ruszyły konsultacje społeczne

Świętochłowicki Urząd Miasta rozpoczął konsultacje społeczne dotyczące opracowania koncepcji rewitalizacji Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka”.

Konsultacje w sprawie „Skałki” były zaplanowane już wcześniej, ale w związku z ograniczeniami spowodowanymi epidemią koronawirusa, zmieniła się ich forma i przeprowadzane są drogą elektroniczną.

- To najwyższy czas, żeby porozmawiać o „Skałce” jako całym kompleksie, a nie o stadionie czy poszczególnych boiskach. Już na początku kadencji deklarowałem, że będę chciał przeprowadzić konsultacje społeczne, tak żeby zdecydować z wszystkimi grupami – przede wszystkim sportowymi – jak powinien ten kompleks wyglądać i co powinno się tam znaleźć – tłumaczy Daniel Beger, prezydent Świętochłowic.

Konsultacje potrwają do końca kwietnia. Przygotowaną przez urzędników ankietę na temat „Skałki” można wypełnić TUTAJ. Do pobrania jest także mapa (TUTAJ) kompleksu, na którą można nanieść swoje pomysły i odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fot. swietochlowice.pl

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search