Jak spędzić miło Dzień Kobiet w Świętochłowicach?

W tym roku święto płci pięknej niestety odbywać się będzie nadal w rygorach sanitarnych związanych z pandemią. Niemniej jednak w naszym mieście będzie można spędzić ten dzień również w atmosferze kulturalno - rozrywkowej.

Dzienkobiet

Centrum Kultury Śląskiej przygotowało na tę okazję specjalny program, a w nim występy kabaretu "Ognista Małpa" oraz kapeli "Dejcie pozór". W ich wykonaniu na scenie CKŚ będzie można obejrzeć program kabaretowy „Weź mie we stowie nikt sie nie dowie”. Dobra zabawa gwarantowana! Jest to program pełen legend, śląskiej gwary i dobrej muzyki, wszystko z humorem i teatralnym kunsztem.

Spektakl odbędzie się z udziałem publiczności. Dostępnych jest 15o miejsc, czyli połowa normalnej widowni. Zarówno koncert jak i kabaret odbędą się w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach na Zgodzie, przy Placu Krauzego 1. Rozpoczęcie o godzinie 18:00. Bilety dostępne będą w dniu przedstawienia, natomiast rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 32 345 21 60 / 515 182 275.

Zapowiedź wideo:

Natomiast Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała koncert duetu "Pedro i Maria". Duet tworzy rodzeństwo Maria i Piotr Kudełka. Ich pasją i miłością są rytmy latynoamerykańskie i brazylijskie. Nie zabraknie zatem samby, czy bossa - novy. Ze względu na obostrzania związane z pandemią koncert ten odbędzie się w formule na żywo, lecz online na facebookowej stronie Biblioteki Publicznej. Ten koncert rozpocznie się o godzinie 17:00.