Jest szansa na kolejne podwórko Nivea w Świętochłowicach. Co zrobić, aby mogło powstać?

Nivea

Tym razem do konkursu zakwalifikowało się Przedszkole Miejskie nr 11 w Świętochłowicach, w dzielnicy Zgoda. To może być kolejne zwycięskie podwórko w naszym mieście.

Rok temu w Świętochłowicach otwarto pierwsze w mieście "Podwórko Nivea". To projekt społeczny znanego producenta kosmetyków, dzięki któremu poprzez zaangażowanie lokalnych społeczności powstają edukacyjne place zabaw. Przypomnijmy, że taki obiekt został już zainstalowany w 2020 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Chropaczowie. Mieszkańcy stanęli wówczas na wysokości zadania i "wygłosowali" dla miasta nagrodę. Tym razem takie podwórko może powstać w przedszkolu.

Jak informuje świętochłowicki magistrat, w pierwszej kolejności zgłoszenie przejdzie przez ścieżkę jurorską, która oceni film, zrealizowany przez Arkadiusza Choróba i Marcina Power Pela, z udziałem dzieci i ich rodziców. Wyniki obrad jury poznamy 24 maja!

Jeżeli nie uda się wygrać głosami jury, w kolejnym etapie będą się liczyć głosy internautów, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do głosowania!

Film promujący Przedszkole nr 11 w Świętochłowicach w konkursie "Podwórko Nivea 2021".

czytaj więcej:

Nivea

W Świętochłowicach może powstać kolejne...

Policja

Młodym podpalaczom ze Świętochłowic grozi 5 lat...

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Zielona

Świętochłowickie szkoły znów na zielono. W...

Przejscie

Już wkrótce ważne zmiany w przepisach ruchu...

Wandal

Z kopniakami do ośrodka pomocy społecznej....

Skałka

Hala sportowa na Skałce i nowe boisko coraz...