Jest szansa na kolejne podwórko Nivea w Świętochłowicach. Co zrobić, aby mogło powstać?

Nivea

Tym razem do konkursu zakwalifikowało się Przedszkole Miejskie nr 11 w Świętochłowicach, w dzielnicy Zgoda. To może być kolejne zwycięskie podwórko w naszym mieście.

Rok temu w Świętochłowicach otwarto pierwsze w mieście "Podwórko Nivea". To projekt społeczny znanego producenta kosmetyków, dzięki któremu poprzez zaangażowanie lokalnych społeczności powstają edukacyjne place zabaw. Przypomnijmy, że taki obiekt został już zainstalowany w 2020 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Chropaczowie. Mieszkańcy stanęli wówczas na wysokości zadania i "wygłosowali" dla miasta nagrodę. Tym razem takie podwórko może powstać w przedszkolu.

Jak informuje świętochłowicki magistrat, w pierwszej kolejności zgłoszenie przejdzie przez ścieżkę jurorską, która oceni film, zrealizowany przez Arkadiusza Choróba i Marcina Power Pela, z udziałem dzieci i ich rodziców. Wyniki obrad jury poznamy 24 maja!

Jeżeli nie uda się wygrać głosami jury, w kolejnym etapie będą się liczyć głosy internautów, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do głosowania!

Film promujący Przedszkole nr 11 w Świętochłowicach w konkursie "Podwórko Nivea 2021".

czytaj więcej:

Nivea

W Świętochłowicach może powstać kolejne podwórko Nivea....

Policja

Młodym podpalaczom ze Świętochłowic grozi 5 lat...

Senior

Kolejne rządowe pieniądze dla Świętochłowic. To dotacja z...

Uroczysko

Wielkie sprzątanie Uroczyska. To miejsce może być czyste...

Pies

Zwierzęta na służbie. Nowa ustawa zapewni im godną...

Wyrok

25 lat więzienia dla zabójcy Łukasza Porwolika. Tą sprawą...

Policja

Bądź ostrożny na drodze. Policjanci ze Świętochłowic...