Świętochłowiccy wolontariusze pomogli w Drużynowych Mistrzostwach Europy w lekkoatletyce

Kilka dni temu zakończyły się niezwykle udane dla reprezentacji Polski Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, które odbyły się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zapamiętamy je również dlatego, że w trakcie imprezy na miejscu byli wolontariusze ze Świętochłowic, którzy pracowali na tym obiekcie.

Wolontariusze, to uczniowie I Liceum im. Jana Kochanowskiego w Świętochłowicach. Co ciekawe - pracowali zarówno na arenie zmagań lekkoatletycznych, jak również w hotelu, gdzie zakwaterowane były lekkoatletyczne reprezentacje. Zostali wybrani spośród wielu zgłoszeń do tej imprezy.

Na stronie internetowej świętochłowickiego magistratu pojawiły się zdjęcia, dokumentujące tę niezwykłą przygodę. Uczniowie podkreślili, że z tej pracy czerpali nie tylko doświadczenie, ale także radość z możliwości udziału w tak spektakularnej imprezie "od kuchni".

Drużynowe Mistrzostwa Europy dostarczyły kibicom wielkich emocji. Reprezentacja Polski obroniła mistrzowski tytuł, a walka trwała do samego końca. Kibiców oczarowała m.in. Pia Skrzyszowska, Natalia Kaczmarek, czy Paweł Fajdek.

czytaj więcej:

Policjant ze Świętochłowic mistrzem Polski w muya thai

Policjant ze Świętochłowic mistrzem Polski w muay thai

Tygryski inauguracja IV ligi śląskiej 8

IV liga śląska rozpoczęta: Tygryski w starciu z LKS Bestwiną

Basen ekologiczny Świętochłowice

Rusza kąpielisko na Skałce! W sobotę możesz pójść na basen

Załącznik poczty1

Nie odwrócili karty

Attachment1 3

We własnym gronie

Jesienny terminarz gier Naprzodu

Jesienny terminarz gier Naprzodu

42a35505dabe860dcdeb51f92d5be768 XL

Z ligowych parkietów