Kolejne śniadanie na trawie już w najbliższą sobotę na Skałce!

Pierwsze tegoroczne „Śniadanie na trawie” spodobało się mieszkańcom Świętochłowic, którzy chętnie zgromadzili się w pierwszy wakacyjny weekend na OSiR „Skałka”. Pora na kolejną odsłonę tego rekreacyjno-sportowego wydarzenia. Szykujcie apetyt i dobry humor na najbliższą sobotę

Śniadanie na trawie I - Świętochłowice Skałka

Kolejne "Śniadanie na trawie" odbędzie się w sobotę 24 lipca. Podczas najbliższego eventu będzie można i dobrze zjeść i poruszać się w trakcie wielu zajęć rekreacyjnych.

W programie „Śniadania na trawie”:

  • zajęcia sportowo-rekreacyjne z Golden Fit,
  • zabawy ruchowe i plastyczne w ramach „Magicznych wakacji z Harrym Potterem”,
  • zajęcia nordic walking,
  • nauka pierwszej pomocy z Gryfny Patrol,
  • konkursy z nagrodami i wiele innych.

O kulinarne przekąski zadbają: Restauracja Gilera, Restauracja Prowent i kawiarnia Dywan Kawa. Z kolei Kreatywne Świętochłowice, Centrum Kultury Śląskiej, Ośrodek Pomocy Społecznej i Sekcja Aktywności Lokalnej i Świetlicy Środowiskowej PROMYK oraz Śląskie Centrum Rozwoju Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu CEZAR przygotowali coś fajnego dla najmłodszych uczestników wydarzenia.

Oprócz tego Miejska Biblioteka Publiczna w Świętochłowicach zaprasza na kiermasz taniej książki. Start od godziny 10.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Świętochłowic i nie tylko!