Kolejni dilerzy narkotyków zatrzymani w Świętochłowicach. Jednym z nich 18-letnia dziewczyna

Policja świony

W Świętochłowicach stosunkowo często dochodzi w ostatnich czasach do zatrzymań osób posiadających niedozwolone substancje odurzające. Policjanci mają w naszym mieście pełne ręce roboty, na szczęście jednak udaje się sukcesywnie wyłapywać narkotykowych amatorów i dilerów. W ostatnich dniach zatrzymano dwie kolejne osoby, wśród nich 18-letnią dziewczynę.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach, wyeliminowanie substancji niedozwolonych z ulic miasta to priorytet dla policjantów z wydziału kryminalnego tutejszej jednostki, lecz stróże prawa z prewencji w tej walce nie są od nich gorsi. O efektywności świętochłowickich policjantów świadczą kolejne zatrzymania dwóch osób z narkotykami.

W jednym z mieszkań, do którego na interwencję pojechali policjanci znaleziono 60 gramów marihuany. Znajdowała się w salonie w plastikowym pojemniku, w którym znajdował się worek foliowy zawierający susz. Młodzieńca zatrzymano, a po spędzonej w areszcie nocy przedstawiono mu zarzut.

W innej sytuacji zatrzymano w Lipinach młodą, 18-letnią kobietę, która na widok policyjnego radiowozu próbowała ukryć się pomiędzy budynkami. Wyraźnie zdenerwowana wzbudziła podejrzenia stróżów prawa, okazało się finalnie, że w kieszeni ubrania chowała zwitek z amfetaminą. Również i ta osoba została zatrzymana i przedstawiono jej zarzut.

Obojgu amatorom narkotyków grozi nawet 3 lata więzienia.

czytaj więcej:

60 686761

Kontrole Policji. Kto łamie obostrzenia, będzie ukarany!

60 678933 g

Policjanci ze Świętochłowic szukają złodzieja konsoli gier!

Ląska Policja Śwce

Agresor ze Świętochłowic: znęcał się psychicznie i groził

60 667868 g

Zdemolował blok na Wzgórzu i robił sobie selfie?

Złodziej rowerów Świętochłowice

Ten człowiek ukradł w Świętochłowicach aż 10 rowerów!

Dzielnicowy Rafał Kamiński Świętochłowice

Dzielnicowy ze Świętochłowic z pochwałą za zaangażowanie

Policja Świętochłowice handel lewymi papierosami w sklepie

W sklepie w Świętochłowicach kwitł handel lewymi papierosami