Kolejni dilerzy narkotyków zatrzymani w Świętochłowicach. Jednym z nich 18-letnia dziewczyna

W Świętochłowicach stosunkowo często dochodzi w ostatnich czasach do zatrzymań osób posiadających niedozwolone substancje odurzające. Policjanci mają w naszym mieście pełne ręce roboty, na szczęście jednak udaje się sukcesywnie wyłapywać narkotykowych amatorów i dilerów. W ostatnich dniach zatrzymano dwie kolejne osoby, wśród nich 18-letnią dziewczynę.

Policja świony

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach, wyeliminowanie substancji niedozwolonych z ulic miasta to priorytet dla policjantów z wydziału kryminalnego tutejszej jednostki, lecz stróże prawa z prewencji w tej walce nie są od nich gorsi. O efektywności świętochłowickich policjantów świadczą kolejne zatrzymania dwóch osób z narkotykami.

W jednym z mieszkań, do którego na interwencję pojechali policjanci znaleziono 60 gramów marihuany. Znajdowała się w salonie w plastikowym pojemniku, w którym znajdował się worek foliowy zawierający susz. Młodzieńca zatrzymano, a po spędzonej w areszcie nocy przedstawiono mu zarzut.

W innej sytuacji zatrzymano w Lipinach młodą, 18-letnią kobietę, która na widok policyjnego radiowozu próbowała ukryć się pomiędzy budynkami. Wyraźnie zdenerwowana wzbudziła podejrzenia stróżów prawa, okazało się finalnie, że w kieszeni ubrania chowała zwitek z amfetaminą. Również i ta osoba została zatrzymana i przedstawiono jej zarzut.

Obojgu amatorom narkotyków grozi nawet 3 lata więzienia.

czytaj więcej:

Pijany nastolatek zrobił demolkę w Świętochłowicach Grozi mu pięć lat więzienia

Pijany nastolatek zrobił demolkę w Świętochłowicach

Swietochlowice zaginiony piotr stempa

Zaginął Piotr Stempa ze Świętochłowic. Mężczyzna ma 66 lat

Świętochłowice złodziej

Złodziej ze Świętochłowic zatrzymany na gorącym uczynku

112 policja

Stalker nękał swoją byłą partnerkę ze Świętochłowic

Wypadek, ul. Bytomska i Powstańców Śląskich, Świętochłowice, 19.11 2021

Śmiertelny wypadek na ulicy Bytomskiej

Diler Świętochłowice

Ten diler spacerował po Katowickiej z 400 działkami amfy

Poszukiwany jaworek

Poszukiwany Jacek Jaworek. Podejrzany o potrójne zabójstwo