Kolejny złodziej rowerów ze Świętochłowic został złapany. Zobacz, ile nakradł

W Świętochłowicach bardzo często dochodzi do kradzieży rowerów. Rekordzista, który został złapany w tym roku skradł ich aż 10, jednak jak się okazało - miał konkurencję, bowiem zatrzymano właśnie kolejnego - seryjnego złodzieja rowerów, na którego koncie znalazło się aż 7 skradzionych jednośladów.

Złodziej rowerów świętochłowice

Zgodnie z informacjami podanymi przez Komendę Miejską Policji w Świętochłowicach, do zatrzymania kolejnego złodzieja doszło w Świętochłowicach, podczas interwencji na terenie jednego z ogródków działkowych. 57-letni mężczyzna przechowywał tam skradziony towar.

W trakcie prowadzonych czynności w oczy mundurowych „rzuciło” się kilka rowerów miejskich przechowywanych na terenie ogródka. To wzbudziło ich zainteresowanie. Świętochłowiczanin nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, w jaki sposób wszedł w posiadanie jednośladów. Szybko jednak na jaw wyszło, że rowery zostały skradzione z sąsiedniego miasta. Policjanci zatrzymali 54-latka. Złodziej trafił do policyjnej celi. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu aż 7 zarzutów kradzieży jednośladów oraz felg rowerowych z oponami. Rowery wróciły do prawowitego właściciela. Mężczyźnie grozi do 5 lat za kratami - informuje strona internetowa KMP Świętochłowice

czytaj więcej:

Świętochłowice narkotyki

Narkotyki w piwnicy. Zatrzymany diler ze Świętochłowic

112 policja

Poszukiwana ukryła się pod łóżkiem, ale… wystawały jej nogi

Świetochłowice złodziej

Dwaj złodzieje wpadli w Świętochłowicach

Świętochłowice poszkukiwani złodzieje

Poszukiwani złodzieje. Okradli seniorów w Świętochłowicach

Policja świętochłowice lipiny

Mieszkaniec Lipin zwyzywał sąsiada i policjantów

Nowe piktogramy Świętochłowice 3

Nowe piktogramy znaków drogowych na ulicach Świętochłowic

Świętochłowice  - ten mężczyzna straszy kobiety?

Ten mężczyzna zaczepia kobiety w Świętochłowicach?