Koniec pewnej historii. Sklep rybny z Chropaczowa kończy działalność

To miejsce zna chyba każdy mieszkaniec świętochłowickiego Chropaczowa. Zamyka się sklep rybny, który teraz mieści się przy ul. Łagiewnickiej 18. Właścicielka na zakończenie działalności zaprasza na „totalną wyprzedaż”.

fot. FB/Sklep rybny chropaczów
Sklep rybny chropaczów

Wiele osób z Chropaczowa jeszcze na minione święta kupowało tam ryby, a teraz zaskoczone są informacją o zamknięciu sklepu. O tej trudnej decyzji poinformowała w Sylwestra w mediach społecznościowych pani Elżbieta, właścicielka sklepu.

- Wszyscy z życzeniami, a u nas łezka w oku się kręci. Po 25 latach działalności przyszedł ten moment kiedy trzeba powiedzieć: to już koniec. Złożyło się na to wiele czynników: remont ulicy łagiewnickiej coraz wyższe koszty utrzymania działalności no i wiek ,,67". Czas odpocząć i korzystać z uroków życia seniora – napisała właścicielka.

„Wielka szkoda”, „Dziękuję za tyle lat”, „Gdzie ja będą teraz mirunę kupował” – czytamy w komentarzach pod postem o zakończeniu działalności. Na koniec sklep zaprasza na „totalną wyprzedaż” całego towaru – 4 i 5 stycznia 2023 r. wszystko będzie można kupić o 50% taniej.

Urzad Miejski w Swietochlowicach

Może Cię zainteresować:

Budżet Świętochłowic na 2023 r.

Autor: Redakcja NGS24

27/12/2022

Zmiana organizacji ruchu

Może Cię zainteresować:

Zmiana organizacji ruchu na ul. Żołnierskiej w Świętochłowicach. Otwierają kolejny fast food

Autor: Redakcja

27/12/2022