Kradzież prętów w Świętochłowicach. Złodziejowi grozi długa odsiadka!

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 22-letniego złodzieja - mieszkańca Świętochłowic. Ten mężczyzna dokonał kradzieży elementów metalowych z terenu jednej ze świętochłowickich firm. Sprawa będzie miała swój finał w sadzie. Rabusiowi grozi nawet 5 lat za kratami.

60 662566

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach, w połowie minionego tygodnia dyżurny świętochłowickiej policji odebrał zgłoszenie o kradzieży na terenie jednej ze świętochłowickich firm. Na miejsce udali się policjanci z wydziału kryminalnego. Stróże prawa ustalili, że nieznana osoba dokonała kradzieży metalowych prętów. Intensywna praca policjantów doprowadziła do szybkiego ustalenia danych i wizerunku złodzieja.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali rabusia. Okazał się nim być 22-letni świętochłowiczanin. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do miejscowej komendy policji. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Świętochłowic zarzutu kradzieży. Grozi mu do 5 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

czytaj więcej:

Wypadek DTŚ

Wypadek na DTŚ przed zjazdem na MAX Premium Burgers

112 policja

Poszukiwana ukryła się pod łóżkiem, ale… wystawały jej nogi

Świetochłowice złodziej

Dwaj złodzieje wpadli w Świętochłowicach

Świętochłowice poszkukiwani złodzieje

Poszukiwani złodzieje. Okradli seniorów w Świętochłowicach

Ląska Policja Śwce

Agresor ze Świętochłowic: znęcał się psychicznie i groził

Złodziej rowerów Świętochłowice

Ten człowiek ukradł w Świętochłowicach aż 10 rowerów!

Świętochłowice  - ten mężczyzna straszy kobiety?

Ten mężczyzna zaczepia kobiety w Świętochłowicach?