Kultowy kabaret wystąpi w Świętochłowicach już we wrześniu!

Mieszkańcy Świętochłowic spragnieni są rozrywki na najwyższym poziomie, dlatego świetną informacje przekazało Centrum Kultury Śląskiej na Zgodzie. Już we wrześniu, na scenie CKŚ wystąpi jeden z najbardziej kultowych w ostatnich latach kabaretów. Do naszego miasta przyjadą Paranienormalni!

Paranienormalni w Świętochłowicach

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?

Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.

„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Na portalu Facebook zostało już stworzone specjalne wydarzenie

Cena biletów wynosi 60 zł. Link do zakupu biletów: https://biletyna.pl/event/view...