Kusił los i wpadł z narkotykami. Grożą mu trzy lata odsiadki

Z narkotykami w kieszeni lepiej nie pić alkoholu w miejscu publicznym. Przekonał się o tym jeden z mieszkańców Świętochłowic. Za picie dostał mandat, a za narkotyki czeka go sądowa rozprawa i w perspektywie nawet trzy lata za kratami.

fot. KMP w Świętochłowicach
Kusił los i wpadł z narkotykami

Mężczyzna, w wieku 38 lat, wpadł w miniony czwartek, 13 kwietnia 2023 r. Tuż przed północą policjanci patrolujący ulice Świętochłowic zauważyli, że na jednym z przystanków tramwajowych pije alkohol. Postanowili go więc wylegitymować.

- W tym czasie mężczyzna nerwowo wyrzucił z kieszeni na ziemię błyszczące zawiniątko, wprost pod nogi interweniujących policjantów. Mężczyzna jest znany świętochłowickim stróżom prawa. W związku z tym podejrzewali oni, że w zwiniętej folii może znajdować się coś, czego 38-latek mieć nie powinien. Nie mylili się – informuje mł. asp. Michał Tomanek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

W wyrzuconym zawiniątku znajdował się biały proszek. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że to amfetamina. Mieszkaniec Świętochłowic został ukarany mandatem za picie alkoholu na przystanku, a za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem. Grożą mu za to nawet trzy lata odsiadki.

Zatrzymano sklepowego złodzieja ze Świętochłowic

Może Cię zainteresować:

Zatrzymano sklepowego złodzieja ze Świętochłowic

Autor: Redakcja NGS24

12/04/2023

Zatrzymano pedofila ze Świętochłowic 1

Może Cię zainteresować:

W Świętochłowicach zatrzymano mężczyznę podejrzanego o pedofilię

Autor: Redakcja NGS24

29/03/2023