Lockdown powodem zamknięcia znanego lokalu w Chropaczowie

Ciągły brak możliwości prowadzenia normalnej działalności gospodarczej w trakcie lockdownu jest powodem zamykania coraz to większej ilości lokali gastronomicznych. Niestety, do takiej sytuacji doszło również w Świętochłowicach. Chodzi o Pinola Cafe w Chropaczowie.

Pinola

Na profilu społecznościowym Pinola Cafe właściciele ogłosili zamknięcie lokalu. Szkoda, bo lokal trwale wpisał się w chropaczowski i miejski rynek gastronomiczny. Zawsze czysty, schludny i z bardzo dobrą obsługą. Można była tam przysiąść na dobre ciacho, wypić piwo z naprawdę szerokiej oferty, zjeść coś dobrego, a nawet zamówić okolicznościową imprezę rodzinną. Pinola Cafe wytrzymała 10 lat obecności na rynku. To pierwszy ze znanych w mieście lokali gastronomicznych, który z powodu lockdownu podjął tak dramatyczną decyzję.

"Serdeczne podziękowania dla wszystkich naszych gości, przyjaciół, znajomych..
Smutne dla nas, ale prawdziwe. Tak to prawda likwidujemy lokal Pinola cafe po niespełna 10ciu latach działalności.
Już w najbliższych dniach opuszamy budynek w którym mieliśmy przyjemność gościć Was na codzień i z okazji ważnych uroczystosci.
Sytuacja w naszym kraju ....
Bez komentarza"

Napisali właściciele na profilu Pinola Cafe. Życzymy im, aby to wszystko jakoś się poukładało. Może po zakończeniu tych wszystkich obostrzeń zobaczymy jeszcze Pinolę na gastronomicznej mapie miasta. Na to liczymy!

Kochani!!! Niestety.... Serdeczne podziękowania dla wszystkich naszych gości, przyjaciół, znajomych.. Smutne dla nas,...

Opublikowany przez Pinola Cafe Czwartek, 4 lutego 2021