„Medyk” Gliwice – szkoła z przyszłością

Nieważne ile masz lat, jeśli poszukujesz pomysłu na siebie, zapisz się do gliwickiego medyka!

Jesteś absolwentem szkoły średniej, który wiąże swoja przyszłość z zawodami medycznymi lub osobą, która pracuje, ale czuje, że praca, jaką wykonuje to nie to... A może chcesz po prostu coś zmienić w swoim życiu? Lubisz ludzi, chcesz im pomagać w powrocie do zdrowia, otaczać ich opieką? Marzy Ci się dobry zawód, pewna praca? Zastanawiasz się nad wyborem szkoły, dalszej ścieżki edukacyjnej, ale nie wiesz, w jakim kierunku iść dalej?

Rozpocznij zmiany z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Gliwicach. Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego zaprasza do skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej.

Gliwicki „Medyk” to nowoczesna szkoła, w której zdobędziesz atrakcyjny zawód. Na bogatą ofertę składa się aż osiem kierunków kształcenia. Są to: technik masażysta, technik usług kosmetycznych, technik sterylizacji medycznej, technik farmaceutyczny, terapia zajęciowa, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun medyczny oraz opiekunka dziecięca. Szczegółowe opisy wszystkich kierunków znajdują się na www.medyk.gliwice.pl.

Szkoła organizuje kształcenie w trzech dogodnych systemach: dziennym, stacjonarnym (wieczorowym) i zaocznym. W krótkim czasie od 1 do maksymalnie 2,5 roku przygotuje Cię do wykonywania określonego zawodu. Absolwenci gliwickiego „Medyka” to wysokiej klasy specjaliści poszukiwani na rynku pracy.

Kluczowe jest to, że nauka oparta jest o szeroki program kształcenia praktycznego poza placówką, które zapewnia szkoła u pracodawców. Chodzi więc o zajęcia nie tylko z nauczycielem, ale również o naukę w rzeczywistych warunkach pracy z realnym pacjentem, klientem, która odbywa się w ramach praktycznej nauki zawodu. Kolejny bardzo istotny element, to mało liczne grupy zajęciowe co skutkuje wysokim stopniem efektywności takiej nauki - uczysz się szybko i skutecznie.

W szkole spotkasz przyjaźnie nastawionych, wykwalifikowanych nauczycieli, którzy indywidualnie pokierują twoją edukacją. Jeśli nie chcesz tracić czasu na przyswajanie zbędnej teorii, to właśnie to miejsce jest dla Ciebie. W nowoczesnych pracowniach zdobędziesz potrzebne umiejętności praktyczne,co warto podkreślić, całkowicie bezpłatnie. Pracujesz, studiujesz, jesteś żoną, mamą, ojcem, tatą? Nic nie szkodzi, pogodzisz wszystkie aktywności. "Medyk" pomoże Ci w tym!

plakat medyk gliwice

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Park & Ride to sposób na tańszą, szybszą i bezpieczniejszą podróż

Park & Ride to sposób na tańszą i bezpieczniejszą podróż

Zdjęcie główne, Elbląg

Elbląg. Dawny port wikingów i stolica krzyżacka.

Sanatorium Stare Łazienki

Po zdrowie i urodę do Uzdrowiska Iwonicz-Zdrój

Sony Centre SILESIA 1

Otwarcie nowego salonu Sony Centre na Śląsku!

Poduszki valde art1

Jak odzyskać zdrowie we śnie? Poznaj Valde!

Zdjęcie główne

Odkrywaj skarby województwa świętokrzyskiego