Mieszkaniec Świętochłowic po amfetaninie zrobił sobie przejażdżkę po 3 miastach

Jechał po amfetaninie

Nie dość że bez prawa jazdy to jeszcze pod wpływem narkotyków. W taki sposób poruszał się na terenie trzech miast jeden z mieszkańców Świętochłowic. Chorzowska drogówka dopadła go w rodzinnym mieście, w Świętochłowicach

We wtorek 17 sierpnia 2021 r. w godzinach wieczornych dyżurny policji w Katowicach otrzymał informację, że Drogową Trasą Średnicową, w kierunku Gliwic, porusza się samochód osobowy marki Ford, którego kierujący wykonuje nietypowe manewry drogowe.

Bezzwłocznie powiadomiono o tym incydencie ościenne jednostki policji. Ze względu na podany komunikat, do akcji błyskawicznie włączyli się policjanci chorzowskiego garnizonu, którzy patrolowali rejon wspomnianej trasy.

Stróże prawa namierzyli poszukiwany pojazd i zatrzymali go do kontroli przy ul. Metalowców w Świętochłowicach. Kierującym okazał się 24-letni mieszkaniec Świętochłowic, który nie miał prawa jazdy, bo zostało mu zatrzymane za wcześniejsze przewinienia.

W trakcie dalszej kontroli policjanci potwierdzili, że mężczyzna kierował pojazdem będąc pod wpływem narkotyków, a dodatkowo posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy o wadze około 0,5 grama. Ze względu na jego przewinienia został on zatrzymany i o dalszym jego losie zadecyduje sąd.

Fot. Śląska Policja

czytaj więcej:

W Świętochłowicach zatrzymano mieszkańca Tychów

Miał przy sobie 100 „działek” amfetaminy

Złodziej kabli świętochłowice

Kolejny złodziej kabli zatrzymany w Świętochłowicach.

Hazard świętochłowice

Koniec dziupli nielegalnego hazardu w centrum Świętochłowic

Ląska policja rowerzyści

W ręce drogówki wpada coraz więcej nietrzeźwych rowerzystów

Poszukiwany jaworek

Poszukiwany Jacek Jaworek. Podejrzany o potrójne zabójstwo

Nie bajka o porwaniu

Chroń swoje dziecko od porwania! Koniecznie obejrzyjcie film

Zimm

Kamery ze sztuczną inteligencją już wyłapują w Lipinach