Mks

MKS Śląsk Świętochłowice rozpoczął współpracę z firmą ProTrainUp

MKS Śląsk rozpoczął współpracę z firmą ProTrainUp i od przyszłego roku będzie miał dostęp do nowoczesnego systemu zarządzania klubem.

Firma ProTrainUp dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne do klubów w całej Europie, w tym w polskiej Ekstraklasie. Korzystają z nich m.in. Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin czy Widzew Łódź oraz dziesiątki akademii pracujących z drużynami dziecięcymi. W sumie na polskim rynku system ProTrainUp wykorzystywany jest przez ponad 5000 indywidualnych trenerów oraz blisko 400 klubów i akademii. Teraz do tej grupy dołączy MKS Śląsk Demarko Świętochłowice.

- ProTrainUp to profesjonalne narzędzie, pozwalające trenerom i klubom piłkarskim na efektywne monitorowanie treningów oraz postępów swoich zawodników – zapewnia świętochłowicki MKS.

ProTrainUp to m.in. platforma społecznościowa środowiska piłkarskiego, z której korzystać mogą trenerzy, zawodnicy oraz ich rodzice. Narzędzie umożliwia także zbieranie danych statystycznych zarówno całego zespołu, jak i pojedynczego zawodnika. Pomaga także w tworzeniu schematów taktycznych i treningów.

fot. MKS Śląsk Demarko Świętochłowice

czytaj dyskusję

czytaj więcej:Polecamy: