Młodzi Świętochłowiczanie z UKS Taekwondo po obozie sportowym nad morzem

W dniach od 2 do 12 sierpnia 2021 roku w pięknej nadmorskiej miejscowości Rowy odbył się kolejny już obóz sportowy UKS Taekwon-Do Świętochłowice. Piękne zdjęcia oddają klimat tego wspaniałego wypoczynku, połączonego z treningową codzienną pracą.

Ponad 60 młodych adeptów tego znakomitego klubu w trakcie sportowego obozu trenowało w ośrodku wczasowym "Słowińska perła". Przepiękna pogoda, piasek, morze i cudowna atmosfera sprzyjały młodym zawodnikom ze Świętochłowic.

Było przyjemnie i miło, lecz wcale nie łatwo, wszak to nie tylko wypoczynek, ale przede wszystkim obóz sportowy, którego zadaniem było przygotować zawodników do nowego sezonu. Jak informuje klub, treningi odbywały się aż 4 razy dziennie. Plażowanie i zabawy oczywiście także miały miejsce, jako atrakcje dnia.

Najważniejsze, że wszyscy uczestnicy wrócili bezpiecznie do domu, zadowoleni i co najważniejsze z planami, że wrócą tam za rok. Klub informuje, że był to największy i najlepszy obóz organizowany dla podopiecznych.

UKS Taekwon-Do Świętochłowice od września zaprasza już na kolejny sezon do trenowania Taekwon-do.

Zajęcia są prowadzone dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 18 lat i odbywają się w Szkole Podstawowej nr 5, przy ulicy Sudeckiej w Chropaczowie (Osiedle na Wzgórzu).

czytaj więcej:

Narodowy Dzień Sportu w Świętochłowicach

Narodowy Dzień Sportu w Świętochłowicach. Co zaplanowano?

Puchar Polski MSK Śląsk Demarko

3. runda Pucharu Polski: Osiem bramek dla Śląska Demarko

Boisko na Stadionie na Skałce

Znamy terminarz meczów Śląska DEMARKO w runddzie jesiennej

Na tarczy

Porażki Naprzodu i Śląska. Świętochłowickie...

Foto

Czwartoklasiści z SP 2 walczą w sportowym...

Pucharowy awans Śląska

Pucharowy awans Śląska

271073fa434dfbedecc5cddef10cff3e XL

Szachowe puchary dla Oliwii, Szymona i Borysa