Młodziczki Skałki Drużyną Roku

W piątek, 29 października w Centrum Kultury Śląskiej odbyła się „Gala Sportu”, podczas których nagrodzono najlepszych świętochłowickich sportowców we wszystkich kategoriach wiekowych, trenerów i „drużynę roku”.

Nagrody wręczono dziesięciu zawodniczkom i zawodnikom w kategorii seniorów, 21 osobom w kategorii juniorów, czterem trenerom, a dziewięć osób zostało wyróżnionych.

„Drużyną Roku” został team szczypiornistek w kategorii młodziczek MUKS Skałka – Śląsk (rocznik 2004 i młodsze), który w sezonie który zajął III miejsce w Mistrzostwach Śląska Młodziczek „B”, w składzie: Justyna Boruta, Martyna Sarapata – Paulina Czwołek, Natalia Frach, Wiktoria Herrmann, Paulina Hołub, Paulina Margos, Klaudia Matuszczyk, Kinga Nycek, Karolina Ratajczak, Milena Robak, Oliwia Ronc, Konstancja Sygidus, Nikola Trocer, Wiktoria Wieczorek. Trenerem zespołu jest Andrzej Gajczewski, który znalazł się w czwórce nagrodzonych trenerów. To ni koniec sukcesów szczypiornistek, jako że indywidualne nagrody w kategorii juniorek otrzymały Julia Patuszka i Agnieszka Zimowska. Gratulujemy!
Tapi