Na skateparku na Skałce pojawią się nowe urządzenia

Przed nami wiosna, a więc trwają już przygotowania do rozpoczęcia nowego rekreacyjnego sezonu na świętochłowickich obiektach sportowo - rekreacyjnych. Nowe atrakcje pojawią się m.in. na skateparku znajdującym się na Skałce, gdzie już wkrótce pojawią się nowe urządzenia.

Skatepark

Jak informuje strona internetowa OSIR, na obiekcie pojawią się: Quarter (wymiary 120 cm x 390 cm x 360 cm), Fun Box z murkiem (wymiary 598 cm x 482 cm) oraz Bank (wymiary 200 cm x 140 cm x 375 cm x 480 cm).

Oficjalny profil skateparku na portalu Facebook informuje, że planowane działania są efektem obietnic, jakie zapewnił temu obiektowi Prezydent Świętochłowic Daniel Beger. Podkreśla się, że dzięki stałemu kontaktowi i dużemu zaangażowaniu Pani Dyrektor OSIR Skałka wspólnie ustalone zostały szczegóły i rozpocznie się rozbudowa skateparku o kolejne rampy. Nowe urządzenia mają pojawić się w tym miejscu już w kwietniu.

Spieszymy z dobrą wiadomością! 😁 Na początku kwietnia nasz skatepark wzbogaci się o trzy dodatkowe urządzenia: 🛹Quarter...

Opublikowany przez OSIR Skałka Piątek, 12 marca 2021