Nietuzinkowe wakacje z Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Zobacz, co przygotowali!

Do wakacji zostało raptem dwa tygodnie, to dobry moment, aby zastanowić się, jak nasze pociechy spożytkują ten czas. Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach przygotowało nietuzinkową, ciekawą ofertę zajęć dla dzieci.

Dwie Wieże CKŚ Świętochłowice

Oto propozycje aktywności w kolejne dni lipca:

  • 6 lipca: Among Us na Dwóch Wieżach – gra jest hitem wśród dzieci, wykorzystując motyw z popularnej gry Among Us, w CKŚ odbędą się gry i zabawy, rozwiązywanie zagadek, podchody.
  • 8 lipca: zmieni się klimat i odwiedzimy indiańską wioskę, będzie strzelanie z łuku czy chociażby indiańskie rytuały.
  • 12 lipca: to dzień z animacjami cyrkowymi. Dzieci nauczą się żonglerki jak i innych
  • sztuczek cyrkowych, a na koniec zajęć uczestnicy wystąpią na scenie.
  • 14 lipca: Kolejna uwielbiana przez dzieci gra, czyi Minecraft. W ten dzień uczestnicy zbudują własny świat jak i postacie z najpopularniejszej gry na świecie.
  • 16 lipca: Będzie kolorowo i wesoło za sprawą imprezy na Dwóch Wieżach. Zabawa połączona będzie z balem przebierańców (stroje zapewnia organizator).

Wymienione zajęcia odbędą się w obiekcie Dwie Wieże KWK „Polska” w godzinach od 9:00 do 13:00 (w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych mogą zostać przeniesione do CKŚ Zgoda).

Informacje i zgłoszenia pod numerem telefonu: 515 182 275 / 23 345 21 60 w godzinach od 8:00 do 15:00. Karta zgłoszeń do pobrania na stronie www.cks.org.pl. Ze względu na sytuację epidemiologiczną ilość miejsc jest ograniczona.