Odzyskały rytm

Szczypiornistki Skałki grające w kategorii dziewcząt, po porażce w Pietrowicach odzyskały rytm i powróciły na ścieżkę zwycięstw. W kolejnym meczu ligowym podejmowały na własnym parkiecie Polonię Łaziska i nie miały problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Attachment13

Już w pierwszej połowie narzuciły rywalkom swój sposób gry, nie pozwalając im na zbyt wiele. Zdobyły 11 bramek, tracąc tylko cztery. Po przerwie utrzymywały dobrą grę w ataku, nieco gorzej było w defensywie. Ale nic w tym dziwnego, bo trener Gajczewski dał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wszystkim zawodniczkom, co miało wpływ na poziom. Jednak w myśl powiedzenia|: „zwycięzców się nie sądzi”! Ważne jest zwycięstwo, a jeśli wkład w nie mają wszystkie zawodniczki, to liczy się podwójnie.

MUKS Skałka-Śląsk – Polonia Łaziska 25:15 (11:4)

MUKS Skałka-Śląsk: Nikola Nowak - Blanka Selega, Oktawia Iwaniuk 4 bramki, Zuzanna Kudłacik 4, Oliwia Janota 1, Lilianna Henisz 4, Vanessa Gudyka, Magdalena Jabłońska 8, Ewelina Wasilke, Maja Szarlej 2, Vanessa Grzegorczyk 1, Dominika Jędrzejczyk 1, Blanka Selega, Melania Pollet, Sonia Gęgotek, Paulina Dziewięcka, Izabella Drewniok.