Odzyskały rytm

Szczypiornistki Skałki grające w kategorii dziewcząt, po porażce w Pietrowicach odzyskały rytm i powróciły na ścieżkę zwycięstw. W kolejnym meczu ligowym podejmowały na własnym parkiecie Polonię Łaziska i nie miały problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Attachment13

Już w pierwszej połowie narzuciły rywalkom swój sposób gry, nie pozwalając im na zbyt wiele. Zdobyły 11 bramek, tracąc tylko cztery. Po przerwie utrzymywały dobrą grę w ataku, nieco gorzej było w defensywie. Ale nic w tym dziwnego, bo trener Gajczewski dał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wszystkim zawodniczkom, co miało wpływ na poziom. Jednak w myśl powiedzenia|: „zwycięzców się nie sądzi”! Ważne jest zwycięstwo, a jeśli wkład w nie mają wszystkie zawodniczki, to liczy się podwójnie.

MUKS Skałka-Śląsk – Polonia Łaziska 25:15 (11:4)

MUKS Skałka-Śląsk: Nikola Nowak - Blanka Selega, Oktawia Iwaniuk 4 bramki, Zuzanna Kudłacik 4, Oliwia Janota 1, Lilianna Henisz 4, Vanessa Gudyka, Magdalena Jabłońska 8, Ewelina Wasilke, Maja Szarlej 2, Vanessa Grzegorczyk 1, Dominika Jędrzejczyk 1, Blanka Selega, Melania Pollet, Sonia Gęgotek, Paulina Dziewięcka, Izabella Drewniok.

czytaj więcej:

Pasternak vs simon portale

Walki na gołe pięści to ogromna dawka emocji

Dofinansowanie

Wsparcie finansowe dla MKS Śląsk Demarko Świętochłowice

Medaliści z Tornado Team Świętochłowice

Tornado Team Świętochłowice z 6 medalami w Bytomiu

Ligowe ostatki copy

Ligowe ostatki

Speed

Runda zasadnicza dla Śląska

11

Sukces „Dwójki” w mini siatkówce

C07bdbd398dd4ac563358e095fc5d2e0 XL

Koniec pucharowej przygody