Operetkowa petarda wybuchnie w Centrum Kultury Śląskiej

Do Świętochłowic wraca kultura przez duże K. Stanie się to już w czerwcu, wtedy właśnie na scenie Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach wystąpi najgorętsza operetkowa para - Joanna Wojtaszewska oraz Kamil Roch Karolczuk! Koncert odbędzie się 24 czerwca o godzinie 18:30.

Operetkowa petarda przebojów

Operetkowa petarda przebojów odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków… Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie: „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”.

Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Operetkowi, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego oraz porywający tancerze. Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania. Zapraszamy do wspólnego muzykowania. Do zobaczenia i usłyszenia.

Operetkowa Petarda Przebojów
Centrum Kultury Śląskiej

Bilety na koncert można kupić w sekretariacie Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach (tel.: 32 345 21 60) lub za pośrednictwem strony internetowej: https://www.kupbilecik.pl/impr...

Próbkę umiejętności operetkowych gwiazd można zobaczyć w materiale wideo: