Operetkowa petarda wybuchnie w Centrum Kultury Śląskiej

Do Świętochłowic wraca kultura przez duże K. Stanie się to już w czerwcu, wtedy właśnie na scenie Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach wystąpi najgorętsza operetkowa para - Joanna Wojtaszewska oraz Kamil Roch Karolczuk! Koncert odbędzie się 24 czerwca o godzinie 18:30.

Operetkowa petarda przebojów

Operetkowa petarda przebojów odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków… Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie: „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”.

Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Operetkowi, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego oraz porywający tancerze. Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania. Zapraszamy do wspólnego muzykowania. Do zobaczenia i usłyszenia.

Operetkowa Petarda Przebojów
Centrum Kultury Śląskiej

Bilety na koncert można kupić w sekretariacie Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach (tel.: 32 345 21 60) lub za pośrednictwem strony internetowej: https://www.kupbilecik.pl/impr...

Próbkę umiejętności operetkowych gwiazd można zobaczyć w materiale wideo:

czytaj więcej:

Kindla

Bracia Kindla zaczynali od kolonijnego konkursu piosenki...

Kazimierz Kutz

To już 3 lata bez Kutza. To on stworzył śląską mitologię

Nowy dyrektor muzeum

Muzeum Powstań Śląskich ma nowego dyrektora. Kto nim został?

Zdjęcie Główne

Studia dla dorosłych, dla dzieci oraz kursy szyte na miarę!

Guitar

Gitarowy rekord świata w Świętochłowicach? To nie jest fake!

Grota

Jest przełom w sprawie Groty. Śląskie stroje...

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo