Pięć medali Ronina

W ramach rozgrywek ligowych Amatorskiej Ligi MMA w Sochaczewie zawodnicy mieszanych stylów walki startowali w V Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Bfef6034dab7e57f223e48f4dcf3e90d XL

W zawodach wystartowała trójka ze świętochłowickiego Ronina. Cała trójka postawiła sobie bardzo ambitne cele, czyli start w dwóch kategoriach wagowych: własnej oraz o jedną kategorię wyżej. Zadanie trudne, gdyż do oktagonu trzeba było wchodzić częściej, co nie przeszkodziło świętochłowiczanom wywalczyć aż pięć medali. Tomasz Pożoga wywalczył dwa: srebrny w kategori Full Contact do 84 kg i brązowy w kat. „Pierwszy Krok” 3 miejsce do 84 kg. Dwa medale wywalczyła też Anna Koźlik. W OFS kobiet do 52 kg nie miała sobie równych i stanęła na najwyższym stopniu podium dla zwycięzców, a w wadze do 52 kg była trzecia. Piąty medal – brązowy wywalczył Mateusz Grzeżółkowski w kat. Junior do 77 kg.