Pijany leżał nad stawem w Świętochłowicach. Policjanci uratowali go przed zamarznięciem

Alkohol i mróz to może być śmiertelne połączenie. Pijany mężczyzna zasnął nad stawem w Świętochłowicach. Przed zamarznięciem uratowali go policjanci.

Pijany leżał na stawem Mógł zamarznąć

Mundurowych ze Świętochłowic zaalarmował przyjaciel mężczyzny. Rozmawiał z nim przez telefon, gdy połączenie zostało nagle przerwane. Poinformował więc policję, że mężczyzna ma się znajdować niedaleko stawu i prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu.

Nietrzeźwy mężczyzna zasnął nad stawem

Mundurowi pojechali najpierw do mieszkania mężczyzny. Tam go nie zastali, a zaniepokojona żona przekazała, że jej mąż lubi pobyć na stawem. Pojechali więc sprawdzić to miejsce. Na stanowisku do wędkowania zauważyli leżącego mężczyznę.

- Po nawiązaniu kontaktu okazało się, że nietrzeźwy mieszkaniec Świętochłowic zasnął podczas rozmowy przez telefon. Mundurowi udzielili mu niezbędnej pomocy i przekazali pod opiekę rodzinie – informują w świętochłowickiej komendzie.

Policjanci apelują o zwracanie uwagi na przypadkowo napotkane osoby, które mogą stać się ofiarą niskich temperatur. Dodają, by o każdej niepokojącej sytuacji informować służby.

Pijany i poszukiwany Pędził Camaro i zderzył się z karetką

Może Cię zainteresować:

Pijany i poszukiwany. Pędził Camaro i zderzył się z karetką w Świętochłowicach

Autor: Redakcja NGS24

30/11/2023

Narkotyki w mieszkaniu świętochłowiczanki

Może Cię zainteresować:

Narkotyki w mieszkaniu świętochłowiczanki. Kobiecie grożą 3 lata więzienia

Autor: Redakcja NGS24

29/11/2023