Narkotyki w mieszkaniu świętochłowiczanki. Kobiecie grożą 3 lata więzienia

Policjanci zatrzymali mieszkankę Świętochłowic, która miała w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Kobieta, w wieku 31 lat, usłyszała już zarzuty i grozi jej do 3 lat więzienia.

Kryminalni ze Świętochłowic uzyskali informację, że w jednym z mieszkań w centrum miasta kobieta może posiadać narkotyki. Udali się pod ustalony adres, gdzie zastali zdenerwowaną lokatorkę. Jej zachowanie utwierdziło mundurowych w przekonaniu, że kobieta ma u siebie substancje zabronione.

- Kryminalni zabezpieczyli u trzydziestojednolatki worek foliowy z zawartością białego proszku, który - jak oświadczyła sama kobieta – ma być amfetaminą. Badanie testerem potwierdziło te słowa – informują w świętochłowickiej komendzie policji.

Policjanci dodają, że z przejętych narkotyków można było przygotować ponad 450 porcji dilerskich. Kobieta została zatrzymana, a za posiadanie narkotyków grożą jej nawet 3 lata odsiadki.

Uliczny pościg w Świętochłowicach

Może Cię zainteresować:

Uliczny pościg w Świętochłowicach. Kierowca miał kilka powodów do ucieczki

Autor: Redakcja NGS24

28/11/2023

Policja swietochlowice

Może Cię zainteresować:

Gdyby "Ściganego" kręcono w Świonach... Poszukiwany czterema listami gończymi 25-latek ze Świętochłowic ukrywał się przez rok przed policją

Autor: Katarzyna Pachelska

23/11/2023