Piłkarze ze Świętochłowic z ważnym zwycięstwem. Śląsk DEMARKO pokonał ornontowickiego Gwarka

Mimo, że do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, świętochłowicka drużyna wywalczyła w sobotę 15 maja cenne zwycięstwo. Na stadionie im. Pawła Waloszka w Świętochłowicach nasi piłkarze zwyciężyli 2:1

Skawin

Drużyna z Ornontowic to rywal wyżej notowany w tabeli IV Ligi - Śląskiej (gr.I). Dlatego zwycięstwo cieszy tym bardziej, zwłaszcza że drużyna Śląska DEMARKO w tabeli znajduje się tuż nad strefą spadkową. Wszystkie bramki w tym meczu padły w II połowie spotkania.

Śląsk DEMARKO Świętochłowice - Gwarek Ornontowice 2:1 (0:0)

Śląsk DEMARKO Świętochłowice: Stopyra, Lenert, Wawrzyniak, Nawrocki Jakub, Koniarek, Barteczko, Żyłka, Lesik, Ściętek, Henisz, Wasiak
Bramki: Lesik, Wasiak

Gwarek Ornontowice: Latka, Steuer, Majeranowski, Jedyński, Małkowski, Kasprzyk, Kaszok, Boczar, Sewerin, Zdrzałek, Giga. Zagrali również: Miłek, Gonzalo, Raczyńki
Bramka: Giga

Piękne zdjęcia z drona z meczu w Świętochłowicach możemy podziwiać dzięki Skawindrone Marcin Skawiński.