Plac zabaw w parku Heiloo w Piaśnikach po remoncie. Zobacz, jak wygląda!

Plac zabaw w parku Heiloo cieszy się w mieście dużą popularnością wśród najmłodszych. To przyjemne zielone miejsce wśród parkowych drzew daje przyjemny cień i ochłodę w cieplejsze dni. Plusem jest też fakt, że miejsce jest ogrodzone, a rodzice z dziećmi mogą czuć się tu bezpieczniej. Mamy dobrą wiadomość, bo ten plac zabaw przeszedł właśnie gruntowny remont!

Wakacje to czas, kiedy nasze pociechy chętnie spędzają czas na podwórku i placach zabaw. Najlepiej, żeby przestrzeń do brykania, oprócz wielu atrakcji, była zadbana i bezpieczna.

Na placu zabaw w Parku Heiloo dzieci mają do dyspozycji wiele kolorowych elementów do zabaw: kilka zjeżdżalni, huśtawki, piaskownicę, zamek i inne.

W ostatnim czasie plac zabaw w piaśnickim parku został gruntownie wyremontowany, by teren to znów mógł być bezpiecznym i kolorowym miejscem dla dzieci.

Co dokładnie udało się zrobić?

  • wokół całego placu zabaw ponownie pojawiło się ogrodzenie,
  • uszkodzone elementy zostały naprawione,
  • przywrócono od dawna zamknięte przejście pomiędzy dwoma elementami placu zabaw,
  • dawna nawierzchnia została naprawiona,
  • zamontowano dwa nowe elementy do zabaw - tzw. bujaki.

Remont objął nie tylko uszkodzone elementy, ale także nawierzchnię czy ogrodzenie. Dbajmy o to, aby ten plac zabaw w takim odnowionym stanie pozostał jak najdłużej, w końcu mają z niego korzystać nasi mali świętochłowiczanie. Zwracajmy także uwagę i stanowczo reagujmy, gdy widzimy, że ktoś celowo niszczy i dewastuje mienie w naszym mieście.