Płaciła fałszywymi pieniędzmi. Czy rozpoznajesz tą kobietę? Dzwoń na policję

Zdj. ilustracyjne
Policja

Świętochłowicka policja poszukuje kobiety, która w jednym z lokali gastronomicznych w naszym mieście dopuściła się oszustwa, płacąc fałszywymi pieniędzmi. Policjanci publikują wizerunek kobiety, prosząc o pomoc w jej identyfikacji.

Jak czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, śledczy prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa w jednym ze świętochłowickich lokali gastronomicznych. Do zdarzenia doszło w dniu 8 lutego 2021 r. Wizerunek podejrzewanej zarejestrowały kamery. Kobieta, której wizerunek publikujemy, zapłaciła za zakupy nieprawdziwym banknotem, narażając właściciela na straty. Świętochłowiccy policjanci dążą do ustalenia tożsamości tej osoby. Wszystkim informatorom policja gwarantuje anonimowość.

Rysopis poszukiwanej kobiety:

  • szczupła budowa ciała,
  • włosy proste długie w kolorze ciemny blond,
  • ubrana w buty koloru szarego za kostkę, spodnie koloru ciemnego, jasną bluzę oraz bezrękawnik koloru szarego, torebka koloru szarego przewieszona przez ramię.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewaną lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.