Płaciła fałszywymi pieniędzmi. Czy rozpoznajesz tą kobietę? Dzwoń na policję

Zdj. ilustracyjne
Policja

Świętochłowicka policja poszukuje kobiety, która w jednym z lokali gastronomicznych w naszym mieście dopuściła się oszustwa, płacąc fałszywymi pieniędzmi. Policjanci publikują wizerunek kobiety, prosząc o pomoc w jej identyfikacji.

Jak czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, śledczy prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa w jednym ze świętochłowickich lokali gastronomicznych. Do zdarzenia doszło w dniu 8 lutego 2021 r. Wizerunek podejrzewanej zarejestrowały kamery. Kobieta, której wizerunek publikujemy, zapłaciła za zakupy nieprawdziwym banknotem, narażając właściciela na straty. Świętochłowiccy policjanci dążą do ustalenia tożsamości tej osoby. Wszystkim informatorom policja gwarantuje anonimowość.

Rysopis poszukiwanej kobiety:

  • szczupła budowa ciała,
  • włosy proste długie w kolorze ciemny blond,
  • ubrana w buty koloru szarego za kostkę, spodnie koloru ciemnego, jasną bluzę oraz bezrękawnik koloru szarego, torebka koloru szarego przewieszona przez ramię.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewaną lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

czytaj więcej:

Pies

Zwierzęta na służbie. Nowa ustawa zapewni im...

Pocsk

W stawie Wąwóz znaleziono pocisk...

Wozek

Piękny gest świętochłowickich policjantów....

Policja

Dyscyplina i rozwaga na Wielkanoc. Zobacz apel...

Zatrzymana

Napaść na policjantów w Świętochłowicach....

Policja pobicie

Za brak maseczki wyproszony z autobusu. Później...

Policja maseczki

Policjanci sprawdzają czy mieszkańcy...