Pobił Ją i zdemolował mieszkanie. Ten mieszkaniec Świętochłowic do dżentelmenów nie należy

Przemoc

25 letni mężczyzna, mieszkaniec naszego miasta nie popisał się względem swojej partnerki. Nie dość że dopuścił się przemocy, to jeszcze postanowił zniszczyć jej prywatne mienie.

Jak informuje strona internetowa KMP Świętochłowice, policjanci pod koniec minionego tygodnia pojechali na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. Według zgłoszenia miało w nim dojść do pobicia. Na miejscu mundurowi zastali roztrzęsioną kobietę. Ustalili okoliczności zdarzenia, z których wynikało, że były partner świętochłowiczanki zniszczył drzwi do jej mieszkania, a następnie wszedł do środka bez jej zgody.

Agresor szarpał kobietę oraz uderzył ją pięścią. Następnie zniszczył m.in. znajdujący się w mieszkaniu telewizor. Podjęte przez mundurowych działania doprowadziły do zatrzymania 25-latka, który trafił do policyjnej celi. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu uszkodzenia ciała, zakłócenia miru domowego oraz zniszczeni mienia.

Decyzją prokuratora oprawca został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowana z pokrzywdzoną. O jego dalszym losie zdecyduje wkrótce sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia.

źródło, fot. Materiały prasowe KMP Świętochłowice

czytaj więcej:

Policja

Świętochłowice. Najpierw ją szarpał i dusił,...

Ogrodek

Działkowiczu ze Świętochłowic - bądź czujny i...

Policja

Policja zaprasza świętochłowickich maturzystów....

Przejscie

Już wkrótce ważne zmiany w przepisach ruchu...

Salon gier

Nalot na salon gier w Chropaczowie. Okradali...

Pirat

Jechał bez prawka i na podwójnym gazie. Wpadł...

Policja pobicie

Za brak maseczki wyproszony z autobusu. Później...