Policja szuka właścicieli skradzionych rowerów. Czy rozpoznajesz je na zdjęciach?

Dopiero co pisaliśmy o zatrzymaniu złodzieja, który ukradł w Świętochłowicach 10 rowerów, a już policjanci ze Świętochłowic poszukują właścicieli tych jednośladów. Do tej pory nie udało się ustalić własności dwóch rowerów, które są przedstawione na zdjęciach. Przeczytaj i udostępnij te informacje, być może w ten sposób właściciele szybciej dowiedzą się, że ich własność została odzyskana.

60 665785

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach proszą o zgłoszenie się właścicieli rowerów widniejących na zdjęciach. Rowery zostały odzyskane do sprawy kradzieży jednośladów z klatek schodowych budynków na terenie miasta. Każdy, kto rozpoznaje swój rower proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym tutejszej jednostki, od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 do 15:30 pod numerem telefonu 478544280.

Do chwili obecnie nie udało się ustalić właścicieli dwóch jednośladów. Nikt nie zgłosił również ich utraty.

Właściciel, który na poniższych zdjęciach rozpoznaje swój rower, może zgłosić się z odpowiednimi dokumentami po jego odbiór do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach przy ulicy Wojska Polskiego 16 c. Informacje można uzyskać w Wydziale Kryminalnym, od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 do 15:30 pod numerem telefonu 478544280.