Policja zaprasza świętochłowickich maturzystów. Są dla nich miejsca w tej służbie

Wkrótce na rynku pracy znajdą się tegoroczni absolwenci szkół średnich, również ci, ze Świętochłowic. Niektórzy z nich z pewnością kontynuować będą naukę na dziennych studiach, ale będą i tacy, którzy zechcą rozpocząć swoją zawodową przygodę. Dla nich ofertę zatrudnienia promuje także Policja.

Policja

Policjanci przypominają, że służba w Policji jest służbą dla społeczeństwa – wymagającą zaangażowania, odpowiedzialności, uczciwości i poczucia misji. W codziennej służbie policjanta ważna jest chęć niesienia pomocy, empatia, ale też duża odporność psychiczna, ponieważ na codzień mają miejsce sytuacje stresujące, zagrażające życiu lub zdrowiu, jednak, jak twierdzą policjanci - satyfakcja z realizowanych zadań rekompensuje minusy tej służby.

- Czas matur to nie tylko egzamin dojrzałości. To także czas pierwszych dorosłych decyzji i życiowych wyborów. Zachęcamy wszystkich maturzystów do zapoznania się z ofertą służby w Policji. Oferujemy stałość zatrudnienia, ciekawy charakter służby oraz szerokie możliwości rozwoju. Zostań jednym z nas! - czytamy na stronie KMP Świętochłowice.

W związku z utrzymującym się stanem epidemii, celem zminimalizowania zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, procedura rekrutacyjna będzie prowadzona w stosownym reżimie sanitarnym, do którego przestrzegania zobligowani są wszyscy jego uczestnicy. Kandydaci do służby w trakcie pobytu w jednostce Policji winni stosować maseczki ochronne i jednorazowe rękawiczki, posiadać własne przybory do pisania, a także stosować się do ewentualnych innych zaleceń wskazanych przez pracowników jednostki.

Więcej informacji TUTAJ

źródło, Fot. Materiały prasowe KMP Świętochłowice