Policjanci proszą o wsparcie dla żony swojego kolegi. Trwa walka o życie i z czasem

Żona policjanta z Wydziału Prewencji KWP w Katowicach walczy o życie. W 2019 roku u Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia. Od tej pory mąż, 14-letnia córeczka, bliscy i lekarze walczą o jej zdrowie. Może jej pomóc tylko specjalna metoda terapii CAR T-cell. Niestety jej koszt wynosi 1,5 miliona złotych.

Sie pomaga

Żona policjanta z Wydziału Prewencji KWP w Katowicach walczy o życie. W 2019 roku u Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia. Może jej pomóc tylko specjalna metoda terapii CAR T-cell. Niestety jej koszt wynosi 1,5 miliona złotych! Trwa zrzutka na leczenie kobiety.

Policjanci proszą o wsparcie dla żony swojego kolegi

Wszyscy wiemy, że życie jest bezcenne i o każde należy walczyć do końca. Szczególnie wiedzą to policjanci i pracownicy policji, którzy każdego dnia poświęcając się służbie czy pracy, niejednokrotnie ratują życie innych.

Dlatego śląscy policjanci poproszą o wsparcie w walce o zdrowie żony ich kolegi, policjanta Michała, który wspólnie z 14-letnią córką Julią próbują pomóc najbliższej im osobie Joannie – żonie i mamie.

Chłoniak Joanny okazał się odporny na leczenie

Michał pełni służbę w Wydziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, koordynując pracę prawie 1000 policjantów dzielnicowych. Jest też odpowiedzialny za wdrażanie nowoczesnych narzędzi do komunikacji pomiędzy tymi policjantami a mieszkańcami województwa. Wcześniej sam przez 7 lat był dzielnicowym w Chorzowie, a potem Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych w tym mieście.

W grudniu 2019 roku u Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia. Stwierdzony chłoniak okazał się bardzo odporny na wtłaczane w żyły trucizny i wyczerpujące naświetlania. Jest jednak nadzieja – metoda CAR T-cell. Metoda bardzo skuteczna, ale też niestety bardzo droga. Julia, Michał, Joanna i ich najbliżsi nie są w stanie sami zapłacić za to leczenie ponad 1,5 miliona złotych!!!

Razem możemy dać im szansę. Policjanci proszą o wsparcie, będą wdzięczni za każdą przekazaną sumę. Link do zrzutki: www.siepomaga.pl/walka-joanny

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Był poszukiwany i sam wezwał służby

Był poszukiwany i… sam wezwał służby

Akcja Trzeźwość w Świętochłowicach

Akcja „Trzeźwość” w Świętochłowicach. Były trafienia

Swietochlowice bytomska 25 dawny hollywood

Co powstanie w miejscu dawnej dyskoteki Hollywood?

Równać do lepszego