Półkolonie w Świętochłowicach. Zobacz wakacyjną ofertę dla uczniów szkół podstawowych

fot. Szkoła Podstawowa nr 17 z oddziałami integracyjnymi w Świętochłowicach (FB)
Orlik chropaczów

Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Świętochłowicach zawiadomił o zaplanowanych w naszym mieście na tegoroczne wakacje półkoloniach dla uczniów szkół podstawowych. W tym roku zajęcia te odbędą się w dwóch świętochłowickich szkołach.

Zajęcia będą zorganizowane na podstawie zarządzenia prezydenta miasta. Oto terminy i lokalizacje wakacyjnych półkolonii:

  • W terminie od 5 lipca 2021 r. do 9 lipca 2021 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 w Chropaczowie
  • W terminie od 12 lipca 2021 r. do 16 lipca 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Centrum

Dzieci będą mogły skorzystać z dofinansowania uzależnionego od dochodu na członka rodziny. Jednocześnie w przypadku korzystania z pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej, możliwe jest dofinansowanie do posiłków, z których będzie można skorzystać w czasie półkolonii.

Opieka będzie zapewniona od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z dyrektorami szkół (5 godzin dziennie). Koszt półkolonii wynosi 165,00 zł za jeden turnus (5 dni).

Są jeszcze wolne miejsca

Mimo, że pierwotny termin zgłoszeń minął 11 czerwca, dowiedzieliśmy się, że są jeszcze miejsca i zainteresowani rodzice mogą zgłosić swoje dzieci na zajęcia. Aby to zrobić, należy w trybie pilnym skontaktować się z dyrektorem szkoły, do której dziecko uczęszcza.

czytaj dyskusję

czytaj więcej: