Porażka z Odrą

W sobotnie popołudnie w Chorzowie piłkarze Śląska Demarko rozegrali siódmą grę kontrolną w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem rywalem świętochłowiczan była grająca w lidze okręgowej Odra Miasteczko Śląskie.

Attachment1 3

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie 3:0 nad MKS-em Zaborze, można się było spodziewać, że podopieczni trenerów Damiana Malujdy i Arkadiusza Spiolka pójdą za ciosem, odnosząc kolejne zwycięstwo. Nic z tego. W pierwszej połowie ton grze nadawali piątoligowcy i strzelając dwa gole, zeszli na przerwę z prowadzeniem 2:0. „Rozmowy w szatni” i zmiana składu przyniosły skutek w postaci skuteczniejszej gry w ataku i strzeleniu dwóch bramek przez Damiana Wasiaka. Niestety błędy w liniach obronnych pozwoliły na strzelenie dwóch goli również rywalom i sparing zakończył się porażką 2:4.

MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice - Odra Miasteczko Śląskie 2:4 (0:2)

Śląsk: Stopyra, Strąk – Wawrzyniak, Seiler, J. Nawrocki, Lenert, Lesik, Ściętek, Koniarek, Henisz, B. Nawrocki, Mołas, Wasiak, Żyłka, Krzywda oraz trzech zawodników testowanych.

Bramki dla Śląskas: Damian Wasiak 2