Poszukiwana ukryła się pod łóżkiem, ale… wystawały jej nogi

Policjanci ze Świętochłowic zatrzymali poszukiwaną od kilku miesięcy dwudziestoczterolatkę. Kobieta ukryła się pod łóżkiem, ale… wystawały jej nogi.

112 policja

Poszukiwana kobieta wpadła przez przypadek. We wtorek, 1 listopada 2022 r. w godzinach popołudniowych dyżurny świętochłowickiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że jednym z mieszkań w centrum miasta trwa alkoholowa libacja, a w mieszkaniu przebywają dzieci w wieku 6-14 lat.

Myślała, że jest sprytna, ale coś nie wyszło

Na miejscu udali się mundurowi, ale nie potwierdzili zgłoszenia. Gdy dotarli do wskazanego mieszkania panowała tam cisza, a trójka dzieci była pod opieką dorosłej i trzeźwej opiekunki.

- W trakcie jej legitymowania mundurowi zauważyli wystające spod piętrowego łóżka nogi. Okazało się, że schowała się tam kobieta, zasłonięta dodatkowo torbami i ubraniami – informują policjanci.

Okazało się, że ukrywająca się pod łóżkiem dwudziestoczterolatka jest poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu w związku z zarządzeniami kilku prokuratur w Polsce. W policyjnych systemach figurowała także jako osoba poszukiwana w celu zatrzymania i zrealizowania z nią czynności procesowych.

Kobieta ukrywała się przed policją, by uniknąć odpowiedzialności za popełnione oszustwa. Świętochłowiczanka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Jak dodają mundurowi zostaną z nią przeprowadzone czynności procesowe.

Hulajnogi

Może Cię zainteresować:

Z blisko 4 promilami na elektrycznej hulajnodze

Autor: Redakcja NGS24

26/10/2022

Ogródkowy złodziej ze Świętochłowic

Może Cię zainteresować:

Ogródkowy złodziej ze Świętochłowic w rękach policji

Autor: Redakcja NGS24

14/10/2022