Prezydenci Świętochłowic znów przyjmują mieszkańców

Dobrą informacją podzielił się dzisiaj prezydent Daniel Beger. W związku z wprowadzonym niedawno luzowaniem obostrzeń pandemicznych, gmach urzędu będzie znów czynny dla mieszkańców Świętochłowic, którzy potrzebują spotkania z prezydentem miasta lub jego zastępcami.

Swiony urzad

Spotkania z prezydentem Danielem Begerem mną odbywać się będą cyklicznie w każdy poniedziałek w godzinach 14:00 - 16:00. Na rozmowę umawiać się można telefonicznie pod nr tel. 32 349 18 11.

Spotkania z I zastępcą prezydenta Świętochłowic - Sławomirem Pośpiechem (odpowiedzialny m.in. za sprawy mieszkaniowe, oświatę, ekologię i inwestycje) odbywać się będą w środy w godzinach 9:00 10:00. Na rozmowę umawiać się można telefonicznie pod nr tel. 32 349 18 48.

Spotkania z II zastępcą prezydenta Świętochłowic - Adamem Trzebinczykiem (odpowiedzialny m.in. za opiekę społeczną, bezpieczeństwo, dialog i aktywizację społeczną oraz sprawy obywatelskie) odbywać się będą we wtorki w godzinach 9:00 10:00. Na rozmowę umawiać się można telefonicznie pod nr tel. 32 349 18 48.

Wszystkie spotkania odbywać się będą z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego.

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Gwiazda herrnhut

Wigilia u luteran

Świętochłowice poszukiwany

Napadł na pasażera tramwaju. Szuka go policja

Flaga Polski

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Świętochłowicach

Dziecko malowanie

Nabór do nowych klubów dziecięcych w Świętochłowicach