Przechowywał marihuanę w prawej skarpecie. Policja zgarnęła go w Chropaczowie

Miejsca, w których przestępcy przechowują narkotyki bywają naprawdę dziwne. W Chropaczowie, policjanci ze Świętochłowic zatrzymali mężczyznę, który niedozwolone środki trzymał w skarpecie.

Policja narkotyki

Jak informuje strona internetowa KMP Świętochłowice, w minioną środę mundurowi z patrolówki zatrzymali w Chropaczowie BMW do kontroli drogowej, w związku z popełnieniem przez jego kierowcę wykroczenia.

W trakcie czynności mundurowych mężczyzna był pobudzony i wyraźnie zdenerwowany sytuacją. Nie był pod wpływem alkoholu, jednak jego zachowanie wzbudziło podejrzenie stróżów prawa. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna mógł kierować pojazdem po użyciu narkotyków, pobrano mu krew do dalszych badań. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy - czytamy na stronie KMP.

Okazało się jednak, że w trakcie przeszukania, 32 letni mężczyzna, którym okazał się mieszkaniec Bytomia, w prawej skarpecie ukrywał 5 zwitków z marihuaną. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności

czytaj więcej:

Świętochłowice Handlował podrobionymi Rolexami

Mieszkaniec Świętochłowic handlował podrobionymi Rolexami

Świętochłowice: Próbowała przekupić policjantów

Chciała przekupić policjantów, by uniknąć aresztu

Pukanie do drzwi

Fałszywa pracownica gazowni okradła mieszkankę Świętochłowic

Fire gc0e3db1f8 1920

Pożar mieszkania w Świętochłowicach

Puszukiwany sw

List gończy za 27-letnim mieszkańcem Świętochłowic

Policja św

Młody włamywacz złapany na gorącym uczynku

Nożownik z Lipin

Nożownikowi z Lipin grozi dożywocie. 18-latek chciał zabić?