Przechowywał marihuanę w prawej skarpecie. Policja zgarnęła go w Chropaczowie

Policja narkotyki

Miejsca, w których przestępcy przechowują narkotyki bywają naprawdę dziwne. W Chropaczowie, policjanci ze Świętochłowic zatrzymali mężczyznę, który niedozwolone środki trzymał w skarpecie.

Jak informuje strona internetowa KMP Świętochłowice, w minioną środę mundurowi z patrolówki zatrzymali w Chropaczowie BMW do kontroli drogowej, w związku z popełnieniem przez jego kierowcę wykroczenia.

W trakcie czynności mundurowych mężczyzna był pobudzony i wyraźnie zdenerwowany sytuacją. Nie był pod wpływem alkoholu, jednak jego zachowanie wzbudziło podejrzenie stróżów prawa. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna mógł kierować pojazdem po użyciu narkotyków, pobrano mu krew do dalszych badań. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy - czytamy na stronie KMP.

Okazało się jednak, że w trakcie przeszukania, 32 letni mężczyzna, którym okazał się mieszkaniec Bytomia, w prawej skarpecie ukrywał 5 zwitków z marihuaną. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności

czytaj więcej:

Świętochłowice policja

Zatrzymano poszukiwanego czterema nakazami doprowadzenia

Złodziej rowerów świętochłowice

Kolejny złodziej rowerów ze Świętochłowic został złapany

Kodeks karny

Uwaga Świętochłowice. Złodzieje kradną w marketach!

Zaloba

Po tragedii w Katowicach. Zarzuty zabójstwa dla kierowcy PKM

OSP Świętochłowice

Nowi druhowie świętochłowickiej Ochotniczej Straży Pożarnej

Podejrzany o kradzież perfum w Świętochłowicach

Policja szuka mężczyzny podejrzewanego o kradzież perfum

60 657006

Najpierw ukradła w sklepie jedzenie, potem okulary...