Przechowywał marihuanę w prawej skarpecie. Policja zgarnęła go w Chropaczowie

Miejsca, w których przestępcy przechowują narkotyki bywają naprawdę dziwne. W Chropaczowie, policjanci ze Świętochłowic zatrzymali mężczyznę, który niedozwolone środki trzymał w skarpecie.

Policja narkotyki

Jak informuje strona internetowa KMP Świętochłowice, w minioną środę mundurowi z patrolówki zatrzymali w Chropaczowie BMW do kontroli drogowej, w związku z popełnieniem przez jego kierowcę wykroczenia.

W trakcie czynności mundurowych mężczyzna był pobudzony i wyraźnie zdenerwowany sytuacją. Nie był pod wpływem alkoholu, jednak jego zachowanie wzbudziło podejrzenie stróżów prawa. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna mógł kierować pojazdem po użyciu narkotyków, pobrano mu krew do dalszych badań. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy - czytamy na stronie KMP.

Okazało się jednak, że w trakcie przeszukania, 32 letni mężczyzna, którym okazał się mieszkaniec Bytomia, w prawej skarpecie ukrywał 5 zwitków z marihuaną. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności

czytaj więcej:

Był poszukiwany i sam wezwał służby

Był poszukiwany i… sam wezwał służby

Niebezpieczna sytuacja na przejściu dla pieszych

O włos od tragedii na przejściu dla pieszych

Splądrowany magazyn

Skradziono dary dla Ukraińców

Świętochłowice poszukiwany

Poszukiwany podejrzewany o kradzież w Świętochłowicach

Złodziej kabli świętochłowice

Kolejny złodziej kabli zatrzymany w Świętochłowicach.

Ląska policja rowerzyści

W ręce drogówki wpada coraz więcej nietrzeźwych rowerzystów

Policja Świętochłowice

28-latek ze Świętochłowic wyciągnął nóż i groził śmiercią!