Przechowywał marihuanę w prawej skarpecie. Policja zgarnęła go w Chropaczowie

Miejsca, w których przestępcy przechowują narkotyki bywają naprawdę dziwne. W Chropaczowie, policjanci ze Świętochłowic zatrzymali mężczyznę, który niedozwolone środki trzymał w skarpecie.

Policja narkotyki

Jak informuje strona internetowa KMP Świętochłowice, w minioną środę mundurowi z patrolówki zatrzymali w Chropaczowie BMW do kontroli drogowej, w związku z popełnieniem przez jego kierowcę wykroczenia.

W trakcie czynności mundurowych mężczyzna był pobudzony i wyraźnie zdenerwowany sytuacją. Nie był pod wpływem alkoholu, jednak jego zachowanie wzbudziło podejrzenie stróżów prawa. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna mógł kierować pojazdem po użyciu narkotyków, pobrano mu krew do dalszych badań. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy - czytamy na stronie KMP.

Okazało się jednak, że w trakcie przeszukania, 32 letni mężczyzna, którym okazał się mieszkaniec Bytomia, w prawej skarpecie ukrywał 5 zwitków z marihuaną. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności

czytaj więcej:

Świętochłowice zatrzymany włamywacz

Włamanie i kradzież w Chropaczowie. Złodziej zatrzymany

Świętochłowice policja mandat

Kolejni kierowcy z wysokimi mandatami

Znęcał się świętochłowice

31-latek ze Świętochłowic wyrzucony z mieszkania za znęcanie

Policja kontroluje maseczki Świętochłowice 1

Policyjne kontrole maseczek w świętochłowickich sklepach

Gtr

Skradziono samochód znanego muzyka ze Świętochłowic.

Kmp

Dzielnicowi ze Świętochłowic spisali się na medal!

stara szafa

Zamiast do więzienia wszedł do szafy. Myślał,...