Przechowywał marihuanę w prawej skarpecie. Policja zgarnęła go w Chropaczowie

Miejsca, w których przestępcy przechowują narkotyki bywają naprawdę dziwne. W Chropaczowie, policjanci ze Świętochłowic zatrzymali mężczyznę, który niedozwolone środki trzymał w skarpecie.

Policja narkotyki

Jak informuje strona internetowa KMP Świętochłowice, w minioną środę mundurowi z patrolówki zatrzymali w Chropaczowie BMW do kontroli drogowej, w związku z popełnieniem przez jego kierowcę wykroczenia.

W trakcie czynności mundurowych mężczyzna był pobudzony i wyraźnie zdenerwowany sytuacją. Nie był pod wpływem alkoholu, jednak jego zachowanie wzbudziło podejrzenie stróżów prawa. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna mógł kierować pojazdem po użyciu narkotyków, pobrano mu krew do dalszych badań. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy - czytamy na stronie KMP.

Okazało się jednak, że w trakcie przeszukania, 32 letni mężczyzna, którym okazał się mieszkaniec Bytomia, w prawej skarpecie ukrywał 5 zwitków z marihuaną. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności

czytaj więcej:

Świętochłowice zatrzymany kierowca

Jechał „na bani”. Był poszukiwany listem gończym

Splądrowany magazyn

Skradziono dary dla Ukraińców

Mandat karny

Olbrzymi mandat dla kierowcy ze Świętochłowic

Nowe samochody dla śląskiej policji

10 nowych nieoznakowanych radiowozów dla śląskiej policji

Hazard świętochłowice

Koniec dziupli nielegalnego hazardu w centrum Świętochłowic

Alkomat Policja Świętochłowice

Pomykał sobie Rometem na gazie. Złapali go na Łagiewnickiej

Policja akweny świętochłowice

Dzikie kąpieliska w Świętochłowicach. Policja...