Przedszkole Miejskie nr 1 w Świętochłowicach wznowiło działalność

Tydzień temu, z powodu potwierdzenia zakażania koronawirusem u jednego z dzieci, zamknięto Przedszkole Miejskie nr 1 w Świętochłowicach. U osób przebywających na kwarantannie nie zauważono niepokojących sygnałów, więc placówka wznowiła dziś działalność.

Przed 1

Świętochłowickie przedszkole zamknięto z powodu koronawirusa

Przedszkole przy ul. Miarki 1 zamknięto 2 września, po tym jak u jednego z dzieci, które przebywały w placówce do 28 sierpnia, podczas wakacyjnego dyżury, potwierdzono zachorowanie na COVID-19. Na kwarantannę skierowano 18 dzieci oraz 7 pracowników przedszkola wraz z rodzinami. Zgodnie z nowymi przepisami trwała ona do 7 września.

- W związku z brakiem niepokojących sygnałów zarówno ze strony rodziców dzieci, jak i pracowników, którzy przebywali na kwarantannie, lub jeszcze ją kończą, Przedszkole Miejskie nr 1 w Świętochłowicach zostaje otwarte z dniem 8.09.2020 r., a działalność placówki wznowiona – poinformowała Izabela Wiśniewska, p.o. dyrektor przedszkola.

Dyrektor przedszkola przypomina, że w dalszym ciągu placówka funkcjonuje w reżimie sanitarnym i każdy rodzic przy kontakcie z pracownikami placówki zostaje zobowiązany do zakrywania nosa i ust.

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Dotacja

Dodatkowe środki dla przedsiębiorców

Skalka taras

OSiR „Skałka” zamyka taras. Wszystko przez wandali

Cmentarz swiony

Miasto pomoże kwiaciarzom

Muzeum

Zmiana na stanowisku dyrektora Muzeum Powstań...