Puchar dla Skałki

Sukcesem juniorek Skałki zakończył się sobotni Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa MKS „Start” Michałkowice w Siemianowicach Śląskich.

W turnieju startowały cztery zespoły: Start Michałkowice MUKS Skałka-Śląsk Siemianowice, Kadra Śląska 2006 oraz Sośnica Gliwice. Świętochłowiczanki wygrały z Kadrą Śląska 17:12 (9:5), Startem Michałkowice 22:17 (10:10) oraz uległy Sośnicy Gliwice 17:19 (11:9) i zajęły pierwsze miejsce w turnieju. O zwycięstwie w turnieju zadecydował wynik meczu ze Startem. Najlepszą zawodniczką Turnieju została Paulina Hołub.

Tabela końcowa:

1. MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice 3 4 56-48
  2. MKS Start Michałkowice 3 4 45:30
  3. Kadra Śląska 2006 3 2 38-36
  4. Sośnica Gliwice 3 2 39-46

Zdobywca Pucharu Prezesa Startu wystąpił w składzie: Nicola Muras, Wiktoria Nowak – Oliwia Drzewiecka, Julia Grzesista 2 bramki, Wiktoria Herrmann 11, Paulina Hołub 21, Klaudia Matuszczyk, Kinga Nycek 2, Karolina Ratajczak, Nikola Trocer 2, Julia Ulijarczyk 5, Wiktoria Wasilke, Wiktoria Wieczorek 9.