Realizacja e-zleceń na wyroby medyczne: ważne informacje dla klientów!

COVID-19 to wyjątkowo agresywny wirus, który jest szczególnie niebezpieczny dla osób starszych, posiadających choroby przewlekłe, czy też osłabioną odporność. Ważne jest jednak to, aby w czasie pandemii zachować spokój i niezbędne środki ostrożności. Przede wszystkim należy do absolutnego minimum ograniczyć wizyty w sklepach oraz różnego typu placówkach. Umożliwiamy realizację zlecenia na wyroby medyczne drogą internetową. Opiekunowie osób niepełnosprawnych, z ograniczoną ruchomością, czy też przewlekle chorych również muszą zachować należytą ostrożność, gdyż mogą oni stać się nosicielami koronawirusa.

8e6a8be31a229b213cafae60019138de XL

Dostarczenie pieluch, stomii, urologicznych bez dodatkowych kosztów

Z myślą o zdrowiu naszych klientów oraz obsługi umożliwiamy realizację e-zlecenia na zapotrzebowanie medyczne produktów cyklicznych. Wystarczy wejść na naszą oficjalną stronę internetową (https://ortomedico.pl/). Dokładamy wszelkich starań, aby złożenie zamówienia nie było problematyczne - poradzą sobie z tym nawet osoby, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii. Proces złożenia zamówienia przebiega intuicyjnie. W przypadku jakichkolwiek problemów należy skontaktować się z naszą doświadczoną obsługą:

  • numer telefonu: 507 179 144,
  • adres mailowy: biuro@relax-med.pl.

Jednocześnie podkreślamy, że dostawa zamówionych produktów medycznych jest całkowicie darmowa. Nie trzeba więc martwić się o koszty przesyłki.


Szeroka gama produktów

Internetowa realizacja wniosków NFZ na wyroby medyczne to najlepsza opcja dla tych, którzy potrzebują cyklicznych produktów, takich jak np.:

  • wyroby chłonne (np. pieluchomajtki),
  • produkty stomijne (np. worki i pasy stomijne),
  • produkty dla diabetyków (np. transmitery, sensory, wkłucia insulinowe),
  • produkty urologiczne (np. cewniki).


Zakup online nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Warto stosować się do aktualnych zaleceń ministerstwa zdrowia - zbędne wyjścia z domu powinny zostać ograniczone do minimum. Nie trzeba jednak obawiać się braku potrzebnych do życia produktów medycznych.


Należyte środki ostrożności


Z pewnością wśród naszych klientów znajdują się osoby w kwarantannie domowej lub takie, które zaobserwowały u siebie niepokojące objawy np. suchy kaszel, gorączkę, bóle mięśni. W takiej sytuacji należy poinformować o tym obsługę. Nie trzeba obawiać się, że zlecenie nie zostanie zrealizowane - zamówienie zostanie dostarczone przy zachowaniu szczególnych środków bezpieczeństwa. W praktyce oznacz to pozostawienie go przed drzwiami, tak aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z osobą potencjalnie zakażoną.